Demircioğlu Camping

Demircioğlu Camping
3,60

demircioglucamping.com/

0532 492 08 34

Atatürk, Atatürk Ahlatlık Sokak No:21, Mecidiye/Keşan/Edirne

info@demircioglucamping.com

Özel işletme


Hakkında

Demircioğlu Camping, çeşitli aktivitelerle doğanın kalbinde hissedebileceğiniz bir kamp tesisi. Yılın her sezonu kesintisiz hizmet veren Demircioğlu Camping, Edirne’nin Keşan ilçesi Mecidiye sınırları içerisinde yer alıyor. Doğanın kalbinin atmış olduğu Demircioğlu Camping’te Keşan’ın tertemiz bir doğa atmosferini keşfederken kendinizi konforlu hissedeceğiniz geniş bir hizmet anlayışı bulabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz bir tatil anısı için her şeyi sizin yerinize düşünen Demircioğlu Camping’e ulaşım hem özel araç hem de toplu taşımayla sağlanıyor. Keşan’a 20 km’lik mesafesi bulunan tesise toplu taşıma araçlarıyla farklı sefer saatlerinde gelebilirsiniz. Üstelik özel araç ile İstanbul’dan 3 buçuk, Tekirdağ’dan 1 buçuk ve Silivri’den 2 saat 15 dakikada Demircioğlu Camping’e gelebilirsiniz. 

Huzura açılan bir kapıyı doğanın içerisinde tasvir eden Demircioğlu Camping’te konaklayabileceğiniz bungalov evler, oba çadırları ve kişisel çadır alanları mevcut. Dolayısıyla tesisin misafirler için tahsis etmiş olduğu konaklama birimlerini kiralayabileceğiniz gibi kendi çadırınızı da alıp gelebilirsiniz. 80 metrekarelik geniş bir alanda hizmet veren Demircioğlu Camping’te karşıladığınız her günü kuş cıvıltısı ve yaprak sesleriyle taçlandırabilirsiniz. Ayrıca doğanın iyileştirici atmosferi sayesinde hem fiziksel hem de ruhsal olarak kendinizi çok iyi hissedebileceksiniz. Misafirlerin konforunu birinci planda tutan Demircioğlu Camping’in restoran bölümünde birbirinden lezzetli yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Aynı zamanda marketten temin ettiğiniz ürünler ile ortak kullanım mutfakta kendi yemeğinizi hazırlama şansına da sahipsiniz. Demircioğlu Camping’in eğlence dolu akşamlarında sevdiklerinizle bir mangal ve kamp ateşinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak tesiste mangal ya da ateşinizi yalnız belirlenen ortak alanlarda yakabilirsiniz. Ayrıca tesisin güvenliği ve doğayı korumak amacıyla yanınızda elektrikli yanıcı malzemelerin getirilmesi de yasak.

Göl kenarında su seslerine eşlik eden kuş cıvıltısıyla huzur bulabileceğiniz Demircioğlu Camping’te macera dozunu yüksek tutacağınız aktiviteler mevcut. Tesiste eğlenceli ruhunuza ilaç gibi gelecek vakitler için zipline ve ATV turu için kolları sıvayabilirsiniz. Tatil süresince daha kontrollü bir şekilde eğlenmek için kano turuna çıkabilir, okçuluk yapabilir ya da dalışı deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca yemyeşil bir doğanın farklı yüzüyle tanışacağınız trekking turuna da çıkabilirsiniz. Demircioğlu Camping’in hizmet politikası ve güncel fiyat bilgisi için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca gitmeden önce iletişim adresleri üzerinden tesisle konuşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Okçuluk
Kano
Rahatlama
Gezi
Zipline
Doğada Yürüyüş
Yüzme (Deniz)

Kiralama

Atv

Bungalow

Oba çadırı

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş