Delice Doğa Evi

Delice Doğa Evi
4,00

delicedogaevi.com/

+(90) 505 695 41 95

Zeytinköy, Küme Evler No:34, Foça/İzmir

delicedogaevi@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Antik kalıntıların eteğinde hem kültürel hem de dinlendirici bir tatil deneyimi için Delice Doğa Evi’ni ziyaret edebilirsiniz. İzmir’in Foça ilçesinde hizmet veren Delice Doğa Evi, zeytin ağaçlarıyla örtülü yemyeşil bir vadinin orta yerinde kurulmuş. Bu sayede tesiste kaldığınız süre boyunca her sabahı kuş cıvıltılarının dinlendirici sesiyle karşılayabilirsiniz. Phokaia (Foça) antik kenti kalıntılarının eteğinde kurulmuş Delice Doğa Evi, yerleşim yerlerine uzaklığı ve doğayla iç içe konumu sayesinde yaşam rutinlerinden biraz olsun uzaklaşarak huzur bulmanızı sağlıyor. Özel araçla kolayca ulaşabileceğiniz Delice Doğa Evi tesisinde otopark imkânlarından da güvenle faydalanabiliyorsunuz.

Delice Doğa Evi’nde tatil boyunca farklı deneyimlere sahip olabilmeniz için çeşitli alternatiflerle zenginleştirilmiş oda modelleri bulunuyor. “No” olarak sayılarla isimlendirilen odaların lüks tasarımı ve kapsamlı olanakları sayesinde tatilde de ev rahatlığını bulabiliyorsunuz. Tesisin odalarında yataktan su ısıtıcı aletlere kadar birçok imkân düşünülmüş. Dolayısıyla tesise giderken tatil konusunda gözünüzün arkada kalabileceği boşluklar bulunmuyor. Delice Doğa Evi’nde kalırken günlük açlığınızı Ala Carte Restaurant & Bar konsepti sayesinde lezzetli atıştırmalıklarla giderebilirsiniz. Üstelik doğal ve taze ürünler aracılığıyla yapılan yemekleri adeta tüketmeye doyamayacağınızı söyleyebiliriz.

Delice Doğa Evi’nde tatil boyunca kendinizi iyi hissedebileceğiniz aktivite olanakları düşünülmüş. Tesisin özel antik sahne ve atölye alanı sayesinde doğanın içerisine harmanlanmış eğlence, sanat ve kişisel gelişim donanımlarına sahip olabilirsiniz. Üstelik Delice Doğa Evi’nde kalırken tekne turu, trekking, atölyeler, yoga ve kültürel gezi gibi birçok aktiviteye vakit ayırabilirsiniz. Tesis misafirler için rezervasyon sistemiyle çalışıyor. Bu nedenle tesise tatil için gideceğiniz döneme özel bilgi almak ya da rezervasyon yaptırmak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş