Değirmen Camping

Değirmen Camping
4,70

degirmencamp.com/

+90 535 411 30 12

Zeytinli, 72. Sk. No:1, Edremit/Balıkesir

info@degirmencamp.com

Özel işletme


Hakkında

Deniz kenarında doğayla iç içe bir kamp tatili için rotanızı Değirmen Camping’e çevirebilirsiniz. Adını, içerisinde taşımış olduğu yaklaşık 100 yıllık bir değirmen taşından alan tesis, derenin çınar ağaçlarıyla buluştuğu büyüleyici bir konumda yer alıyor. Yaklaşık 20 sene önce Zeytinli Köyü’nde kurulan Değirmen Camping; tavus kuşları, yemyeşil ağaçları ve derenin sesiyle adeta bir tabiat harikası olmayı başarıyor. Tesis, Balıkesir’in Edremit ilçesi ve Zeytinli rotasında bulunuyor. Dolayısıyla tesise İstanbul’dan geldiğinizde O-5 yolu üzerinden 4 saat ve E84 yolu üzerinden yaklaşık 5 buçuk saatlik bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Üstelik tesise geldikten sonra özel aracınızı da konaklama ücretine dahil olarak otoparka bırakabilirsiniz.

Uzun yıllardır güvenle hizmetleriyle kampçılara güven aşılayan Değirmen Camping, misafirler için pek çok konaklama alternatifi de sunuyor. Tesiste arzunuza göre çadır, karavan ya da bungalow evlerde güvenle konaklayabiliyorsunuz. Tesiste kendi karavanıyla konaklayan misafirler için elektrik, tuvalet, su ve internet hizmetleri sunuluyor. Ayrıca çadırda kalan kampçılara özel de konaklama ücretine dahil olarak duş, tuvalet, mutfak, internet ve otopark hizmetleri bulunuyor. Değirmen Camping’te kalırken tercihiniz bungalow evlerden yana olursa içerisinde iki adet çift ve bir adet tek yatak, klima, duş ve tuvaletin bulunduğu odaları güvenle kiralayabilirsiniz. Tesiste yemek ihtiyaçlarınız için de köfte, ızgara tavuk ve serpme kahvaltının sunulduğu restoranı tercih edebilir, ortak kullanım mutfak alanından faydalanabilir ya da mangal yakabilirsiniz.

Yemyeşil ağaçların ortasında huzurlu anılan vadeden Değirmen Camping’te vakit geçirebileceğiniz aktivite imkânları da mevcut. Yılın her sezonunda aktivite imkânlarıyla kampçıları buluşturan tesiste kano turları, at gezisi, doğa yürüyüşü, nefes ve yoga egzersizleri yapabilirsiniz. Değirmen Camping’te 0-6 yaş arası çocukların konaklaması için bir ücret talep edilmez. Tesisin diğer hizmet olanakları ve güncel fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
At Binme
Kano
Doğada Yürüyüş
Yoga
Voleybol
Gezi
Rahatlama
Balık Tutma

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş