Datça Aktur Orman Kampı

Datça Aktur Orman Kampı
4,40

datcakamping.com

0252 724 61 68 - 69

Emecik, Marmaris Datça Yolu, Datça/Muğla

akturcamping@ak-tur.com.tr

Özel işletme


Hakkında

Ailenizle birlikte güvenli ve konforlu bir kamp tatili için Datça Aktur Orman Kampını tercih edebilirsiniz. Muğla’nın Datça ili merkez konumunda bulunan özel kamp işletmesi şehir merkezine ise 134 km’lik mesafede konumlanır. Kolay bir ulaşım istikametinde bulunan kamp işletmesine toplu taşıma ya da özel aracınız ile gidebilirsiniz. Misafirlerin konaklama isteğine hitap etmek üzere bölgede karavan, çadır ve bungalov tipleri bulunur. Geniş kamp alanında karavan ve çadır konaklaması için oldukça büyük bir alan ayrılmıştır. Bu sayede şahsi karavan ya da çadırınız ile bölgede konforlu bir biçimde konaklayabilirsiniz.

Güvenli ve konforlu biçimde organize edilmiş işletmede konaklarken birçok hizmetten faydalanabilirsiniz. Datça Aktur Orman Kampının sunmuş olduğu hizmetler; sıcak su, wc, duş, elektrik, internet bağlantısı, çamaşır makinesi, buzdolabı, pişirme alanı, restoran ve büfe olarak sıralanır. Gün içerisinde alışveriş yapmak isterseniz de yakında bulunan marketlere gidebilirsiniz. İşletmenin sunmuş odluğu geniş hizmetler ve konumu sayesinde birçok ihtiyacınıza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Kamp alanı içerisinde eczane ve sağlık ocağı gibi medikal çözümler de sunulur. Bu sayede birbirinden çeşitli etkinlikleri deneyimlerken ailenizle güvenli ve huzurlu bir tatil yapabilirsiniz.

Doğanın güzelliklerini yansıtan özel kamp işletmesinde hizmetlerin bir kısmı belirli bir ücret karşılığında sunulur. İşletmede 1 KW elektrik ücreti: 2.25₺, günlük buzdolabı kullanımı 20₺, tek yıkama çamaşır makinesi kullanımı 17.50₺ ve karavan kışlama 100₺ - römork kışlama 50₺ olarak fiyat belirlenmiştir. İşletmenin hizmetler için belirlemiş olduğu fiyatlarda herhangi bir indirim politikası uygulanmaz. Kamp alanına giden engelli vatandaşlar için %10’luk bir indirim uygulanır. Belirli kurallar sayesinde huzur ve konforun sağlandığı işletmede birbirinden keyifli aktiviteleri deneme fırsatı bulabilirsiniz. Bölgede deneyebileceğiniz etkinlikler; yüzme, dalış, olta balıkçılığı, trekking, voleybol, bisiklet turu, gezi, tekne turu, kano, fotoğrafçılık, hamak, masa ve kâğıt oyunları, rafting, sörf ve tenis olarak sıralanır. Bu sayede gün içerisinde unutamayacağınız anılara sahip olabilirsiniz. İşletmeye doğru yola çıkmadan önce güncel fiyatlar ve bilgi için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Yüzme (Deniz)
Voleybol
Doğada Yürüyüş
Kano
Sörf
Rahatlama
Gezi

Kiralama

Bungalow

Karavan

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masa tenisi

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Voleybol alanı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş

Revir

Mescid (Bay)