Darboğaz Fethiye Kamp Alanı

Darboğaz Fethiye Kamp Alanı
4,60

--

--

Kayaköy/Fethiye/Muğla


Hakkında

Muğla’nın Fethiye ilçesinde yer alan Darboğaz Koyu kamp alanı sessiz ve sakin bir konaklama imkânı sunuyor. Gürültüden uzak ve gözlerden ırak bir kamp tatili istiyorsanız rotanızı Darboğaz kamp alanına çevirebilirsiniz. Ücretsiz kamp bölgesi Muğla şehir merkezine 154 km, Fethiye’ye ise 25 km uzaklıkta yer alıyor. Ancak koya direkt kara yolu ile ulaşmanız pek mümkün değil. Koya yaklaştıktan sonra aracınızı bırakıp kalan yolu 1 km uzunlukta yürüyebilirsiniz. Toplu taşıma ile geliyor ya da yürümek istemiyorsanız arada bir koyu ziyaret eden tekneler aracılığıyla bölgeye ulaşabilirsiniz.

Gemiler Adası ve Babadağ manzarasına bakan Darboğaz kamp alanı çevresinde herhangi bir özel işletme bulunmuyor. Bu nedenle günlük ihtiyaçlarınızın büyük çoğunluğunu yolda karşılamanız gerekebilir. Aynı zamanda kamp alanı yakınında bulunan yerleşim yerlerinde büfe ve marketlerden yeme-içme ihtiyacını giderebilirsiniz. Tuvalet ve duş gibi ihtiyaçlar için de profesyonel kamp tecrübelerinizden faydalanabilir ya da portatif kamp ekipmanları edinebilirsiniz. 

Darboğaz kamp alanı çevresi sizin için muhteşem bir trekking rotası sunacaktır. Masmavi suların uzandığı koyun çevresinde doğa yürüyüşleri yapabilir, fotoğraf makineniz ile anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bölgede masmavi sularda özgürce dalışın keyfini çıkartabilirsiniz. Ücretsiz kamp bölgesine doğru yola çıkmadan önce eksiklerinizi gidermenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Rahatlama
Gezi

Genel

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Ağaçlık alan