Dama Kamp Alanı

Dama Kamp Alanı
4,00

damakampalani.com/

0 533 722 63 53

Karaincirli Sahil Yolu, Karaincirli/Enez/Edirne

Özel işletme


Hakkında

Denize yakınlığı ve konforlu konaklama imkânlarıyla Enez’de gidebileceğiniz popüler kamp rotalarından biri de Dama Kamp Alanı. Denize 220 metre mesafesiyle konforun yanı sıra keyifli bir yaz tatili sunan tesiste hayalini kurduğunuz kamp deneyimini yaşayabilirsiniz. Enez’in popüler kamp rotası olan ve “Esentepe” ismiyle de anılan kamp alanına hem toplu taşıma hem de özel araçla ulaşım sağlanıyor. Üstelik özel aracınız yoksa bile tesise ulaşmanız oldukça kolay bir hâle geliyor. Toplu taşımayla gelirken Enez otobüsüne binip Enez'e gelmeden 20 km geride Karaincirli Köyü girişindeki Turkuaz petrolde inmeniz gerekiyor. İndiğiniz noktadan kampın mesafesi 7,5 km’dir. Bu noktada indiğinizde tesisin ücretsiz transfer araçlarını güvenle kullanabilirsiniz. Aynı şekilde tesise özel araçla da Saros Körfezi’nin muhteşem manzarasını keşfederek gelebilirsiniz.

Esentepe yani Dama Kamp Alanı’nın kampçılara sunmuş olduğu avantajlardan biri de konaklama yönünde. Tesiste arzunuza göre çadır ve barakalarda konaklayabilirsiniz. Tesisin toplam 4 adet barakası özenle hazırlanarak eşya noktasında geliştirilmiştir. Aynı şekilde kendi çadırınız ya da tesisin kiralık çadırlarında konaklarken de ücrete dâhil olarak bulaşıkhane, buzdolabı, sıcak su, duş ve şarj ünitelerinden faydalanabilirsiniz. Konaklama türünüz her ne olursa olsun tesisin sunmuş olduğu avantajlar sayesinde kendinizi oldukça özel hissedebilirsiniz.

Doğa ve köy atmosferiyle baş başa kalmanızı sağlayan Dama Kamp Alanı’nın denize çok kısa bir mesafesi mevcut. Bu sayede yüzme ve dalış gibi yaz aktivitelerini keyifli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Dama Kamp Alanı’nda dans, şirket veya arkadaş grupları için özel programlar sunuluyor. Dolayısıyla hem kendiniz hem de sevdikleriniz için keyifli bir yaz planı oluşturabiliyorsunuz. Dama Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce güncel fiyat bilgisini öğrenmek ve hizmetler hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

18°/16° C

Rain

Pzt (22.Nis)

17°/18° C

Clouds

Sal (23.Nis)

19°/17° C

Clouds

Çar (24.Nis)

18°/14° C

Rain

Per (25.Nis)

18°/16° C

Rain

Cum (26.Nis)

19°/16° C

Clouds

Cmt (27.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş