Dalyan Doğa Camping

Dalyan Doğa Camping
4,50

dalyandogacamping.com/

0 555 333 02 06

Okçular, 1107 sokak No: 1, Ortaca/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Dalyan Doğa Camping’te şehirde hissettiğiniz ev konforunu doğanın içerisinde yaşama şansına sahipsiniz. Adından da anlaşılacağı üzere Doğa Camping, yemyeşil bir doğanın içerisinde uzun süre unutamayacağınız eşsiz kamp anıları biriktirmenizi sağlıyor. Bu sayede kamptan dönmüş olsanız bile geçirdiğiniz huzurlu saatleri uzun süre unutamıyorsunuz. Dalyan Doğa Camping, Muğla’nın Ortaca ilçesi ve Okçular bölgesinde hizmet veriyor. Dalyan’ın hemen giriş noktasında yer alan kamp tesisi ana yola da yakın bir noktada kurulmuş. Dolayısıyla sezonda hizmet veren toplu taşıma araçları sayesinde tesise güvenle ulaşabiliyorsunuz. Aynı şekilde gelirken özel aracınızı kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Tesisin Dalyan şehir merkezine yürüyerek 15 dakika ve araçla yaklaşık 5 dakikalık uzaklığı bulunuyor. Bu sayede gün içerisinde küçük bir şehir turuna da çıkabiliyorsunuz.

Günlük ormanları gölgesi ve nar ağaçlarının tam yanı başında kurulan Doğa Camping’te kendi çadırınız ile konaklama şansına sahipsiniz. Ayrıca kendi çadırınız bulunmadığı durumlarda tesisin özel tahsis ettiği çadır modellerini kiralayabilirsiniz. Doğanın içerisinde konfordan ödün vermek istemezseniz de Dalyan Doğa Camping’in iki adet bungalow evlerini güvenle kiralayabilirsiniz. Tesiste kalırken ortak kullanım alanlarında otopark, duş, wc, mutfak alanı, elektrik, su ve kablosuz internet kullanımı gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca gündelik yeme-içme ihtiyaçlarınız için de tesisin Doğa Cafe’sini ziyaret edebilirsiniz.

Dalyan Doğa Camping’te kalırken deneyimleyebileceğiniz pek çok aktivite imkânı mevcut. Birinci olarak tesiste kalırken Sarıgerme Plajı ya da İztuzu Plajı’nı ziyaret edebilirsiniz. Yaz aktivitelerinin yanı sıra geziye vakit ayırmak için de Kaunos Antik Kenti ya da şehir merkezini kolayca ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Dalyan merkezine gittikten sonra bir ücret dahilinde çamur banyosu yapabilir ya da şehrin güzelliklerini keşfetmek için bisiklet turuna çıkabilirsiniz. Dalyan Doğa Camping’in konaklama, hizmet ve fiyat olanakları hakkında bilgi almak için iletişim numaraları üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş