Dada Camping

Dada Camping
4,30

instagram.com/dada_kamp/

0536 877 72 22

Sokakağzı Mevki, Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Çanakkale’nin Midilli Adaları’na göz kırpan Dada Camping’te kendinizi oldukça özel hissedebilirsiniz. Müzik ve ateşin eksik olmadığı Dada Camping, Assos’a 14 km’lik mesafede bulunuyor. Bar konseptli bir çalışma prensibini benimsemiş Dada Camping’in bulunduğu Sokakağzı Koyu’na direkt gelen bir toplu taşıma aracı yok. Bu nedenle öncelikle Ayvacık ya da Küçükkuyu’dan Assos minibüslerine binebilirsiniz. Geldiğiniz noktada Dada Camping’i ararsanız sizi en kısa sürede gelip alabilirler. Dada Camping’e özel araçla da Assos ilçe merkezi üzerinden Ayvacık Gülpınar Yolu’nu kullanarak yaklaşık yarım saat içerisinde ulaşabilirsiniz. Bunun için öncelikle Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru Batı yönünde ilerlemelisiniz. Ardından Ayvacık Gülpınar Yolu yönünde sola dönerek yaklaşık 10 dakika boyunca dümdüz devam etmelisiniz. Kısa süre içerisinde Dada Camping’e ulaşabileceksiniz. 

Doğada huzurlu vakitler vadederken eğlenceden geri kalmayan Dada Camping’te şahsi çadır ve karavanınız ile konaklayabilirsiniz. Ayrıca tesisin konforlu yerleşik çadır ya da bungalow yapılarını da kiralayabilirsiniz. Dada Camping’in yerleşik çadırları 2 ve 3 kişilik kapasiteye sahip. Ayrıca içinde yatak, priz ve ışık bulunuyor. Bungalow yapılar ise 2 kişilik olacak şekilde tasarlanmış. İçerisinde misafirler için duş, tuvalet ve klima hizmeti de sunuluyor. Ayrıca karavanla konaklamak isteyen misafirler için de su ve elektrik kaynağı sağlanıyor. Dada Camping’in kamp alanında ağaçların üzerine aydınlatma ve priz koyulmuş. Yanınızda uzun bir kablo getirerek kendi çadırınıza da elektrik çekebilirsiniz. Ege’nin kuzey ucunda yer alan Dada Camping tesisinde konaklama ücretine dâhil olarak gazlı ocak, buzdolabı ve mangal bölümünün yer aldığı ortak mutfaktan faydalanabilirsiniz. Ancak hijyen dolayısıyla kullanacağınız tabak, çatal, bıçak ve bardakları kendiniz getirmelisiniz. Ayrıca mangalın yalnızca mangal bölümünde yakılabildiğini unutmamalısınız.

Dada Camping’te misafirler için plaj bölümünde ücretsiz minder, şezlong ve şemsiye de sunuluyor. Dolayısıyla tatilde dilediğiniz gibi yüzme, dalış ya da olta balıkçılığı yapabilirsiniz. Doğanın çeşitli renklerini keşfetmek isterseniz tesisin konumunu fırsat bilerek trekking ve bisiklet sürüşü yapabilirsiniz. Ayrıca Dada Camping’te spor tesislerinden faydalanabilir ya da ruhunuzu dinlendirecek bir yoga yapabilirsiniz. Dada Camping’e gelirken kişisel yastık, çarşaf ve battaniye ekipmanlarını da yanınızda getirmeyi unutmamalısınız.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş