Cuppa Beach & Glamping

Cuppa Beach & Glamping
4,70

cuppabeachglamping.com/

0555 071 17 71

Yeşilyurt/Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Zeytin ağaçlarının atmosferiyle huzur bulmak için rotanız Cuppa Beach & Glamping olmalı. Cuppa Beach & Glamping tesisi Küçükkuyu’ya 3 km’lik kısa bir mesafede yer alıyor. Üstelik tesisin yemyeşil ağaçlık bir arazi üzerine kurulmuş olması tertemiz doğa atmosferiyle baş başa kalmanızı sağlıyor. Tatilde aradığınız huzur ve eğlenceyi bir arada bulabileceğiniz Cuppa Beach & Glamping’e Assos ilçe merkezi üzerinden özel araçla ulaşım yaklaşık yarım saat sürüyor. Bu yolculuk için de Behramkale Köy Yolu’nu tercih etmeniz gerekiyor. Assos ilçe merkezinden yola çıktığınızda öncelikle Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru Batı yönünde ilerlemelisiniz. Daha sonra Ayvacık Gülpınar Yolu konumunda sağa dönmelisiniz. Ardından Behramkale Köy Yolu yönünde devam ederken yaklaşık 16 km sonra sağa dönmeniz gerekiyor. Son olarak Cuppa Beach & Glamping’i yolun sağ şeridinde görebilirsiniz. Cuppa Beach & Glamping’e toplu taşımayla ulaşım sağlanamıyor. Ancak tesis Küçükkuyu Otogar’a 2,5 km’lik bir mesafede bulunuyor. Dolayısıyla gelmeden önce haber verdiğiniz takdirde sizi özel araçla otogardan alabiliyorlar.

Yemyeşil bir doğanın tam ortasında kurulmuş Cuppa Beach & Glamping’te konaklayabileceğiniz glamping ve dom çadırları bulunuyor. Ayrıca kendi çadırlarınızda da arka bölgede konaklayabilirsiniz. Geniş bir zeytinlik arazi üzerine kurulmuş Cuppa Beach & Glamping’te ateş ve mangal da belirli bölgelerde kontrollü olmak şartıyla yakılıyor. Huzurlu bir atmosfer kurmak amacıyla hizmet veren Cuppa Beach & Glamping’te zengin menü alternatifi bulunan bir restoran mevcut. Tesisin restoranı gündüz beach menüsü ve akşam alakarta dönüşüyor. Burada özel şeflerin lezzetli ellerinden çıkan benzersiz tatları deneyebilirsiniz. Kendi yemeğinizi hazırlamak isterseniz de kampçı alanında yer alan ortak mutfak alanından faydalanabilirsiniz. Cuppa Beach & Glamping’in özel dom ve glamping çadırlarına evcil hayvan kabul edilmiyor. Ancak sevimli dostlarınızla şahsi çadır alanında kamp yapabilirsiniz.

Cuppa Beach & Glamping’in ön tarafı beach bölgesinden oluşuyor. Burada şezlong ve şemsiyede dinlendirici yaz güneşinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca masmavi Assos denizinde yüzme ve dalışa da vakit ayırabilirsiniz. Geniş zeytin bahçelerini keşfetmek ve yenileyici bir atmosfere tanık olmak için de bölgede trekking, bisiklet sürüşü ya da gezi yapabilirsiniz. Cuppa Beach & Glamping’e doğru yola çıkmadan önce detaylı bilgi almak için iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga
Voleybol

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Glamping

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş