Cunda Mocamp

Cunda Mocamp
3,90

instagram.com/cundamocamp/

0266 327 17 35

Namık Kemal, Üçkuyular Cd., Ayvalık/Balıkesir

Özel işletme


Hakkında

Ayvalık’ta kamp tatilinin en güzel anılarını Cunda Mocamp’ta biriktirme şansı yakalayabilirsiniz. 1990 yılından beri hizmet veren tesiste emekle yoğrulmuş kaliteli bir konaklama imkânı bulabileceksiniz. Ayvalık’ın en güzel köşesi Cunda’da yer alan tesise ulaşımda özel araç ve toplu taşımayı kullanmak mümkün. Cunda Mocamp’a giderken özel araç kullanacaksanız öncelikle Ayvalık ilçe merkezine gelmeniz gerekiyor. Ardından 15 Eylül ve Kırmızıkuyu Caddesi üzerinden ilerleyerek tesise kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Üstelik özel araçla gelecekseniz tesisin misafirler için hizmete açmış olduğu otoparka aracınızı park edebilirsiniz. Tesise gelirken toplu taşıma kullanacaksanız da Cunda istikametine giden otobüslere binebilirsiniz.

Denize sıfır muhteşem konumuyla görenleri adeta kendine hayran bırakan Cunda Mocamp’ta misafirlerin kendini konforlu hissedebilmesi için birçok konaklama birimi de sunuluyor. Tesiste arzunuza göre çadır ya da karavan kamp alanları sunuluyor. Bu bölgelerde şahsi karavanınızı park ederek ya da çadırınızı kurarak konaklayabiliyorsunuz. Aynı zamanda kaliteli bir konaklama birimi için tercihinizi bungalov evlerden yana da kullanabiliyorsunuz. Tesisin bungalov evleri, misafirlerin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte özenle kuruluyor. Dolayısıyla oda içerisinde klima, yorgan, yastık, televizyon, sandalye, ayna ve dolap gibi kendinizi ev konforunda hissedebileceğiniz eşyalar mevcut. Tesisin bungalov yapılar için geliştirmiş olduğu hizmet politikası ortak kullanım alanlarda da geçerli. Cunda Mocamp’ta misafirler için sıcak su, duş, wc, mutfak, buzdolabı, restoran, bar ve mangal alanı gibi hizmetler sunuluyor. Aynı zamanda denize sıfır tesiste şezlong, şemsiye ve minder gibi olanakları da bulabiliyorsunuz. Bu sayede bir kamp tesisinden beklediğiniz her türlü hizmet politikası en doğru ve kaliteli biçimde sağlanıyor.

Cunda Mocamp’ta kaliteli bir konaklama imkânının yanı sıra keyifli vakit geçirebileceğiniz aktiviteler de bulabiliyorsunuz. Dilerseniz tesiste futbol, basketbol ya da voleybol alanında keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca Mocamp’ta ailelerin vakit geçirebilmesi için çocuk eğlence alanları da bulunuyor. Bu sayede konfor ve eğlenceyi bir arada bulabiliyorsunuz. Denize sıfır tesiste serinlemek için de yüzme ya da dalış gibi aktivitelere de ağırlık verebilirsiniz. Cunda Mocamp’ın konaklama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Basketbol
Futbol
Voleybol
Doğada Yürüyüş
Yoga
Yüzme (Deniz)
Gezi
Rahatlama

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Voleybol alanı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş