Cottage Sapanca Bungalow

Cottage Sapanca Bungalow
4,60

cottagesapanca.com/

90 (552) 604 68 92

Rüstempaşa, Öğretmen Sk. No:13, Sapanca/Sakarya

cottagesapanca@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Sapanca’nın eşsiz doğasında kıymetli vakitler geçirmek için Cottage Sapanca Bungalow tesisini ziyaret edebilirsiniz. Tesis, klasik otel konseptini tercih etmeyen tatilcilere, eşsiz bir deneyim imkânı sunuyor. Bu sayede tesisin imkânları, 7’den 70’e her yaştan misafirin beklentilerini büyük bir oranda karşılamaya yetiyor. İstanbul'a 1 saat 15 dakika, Ankara'ya 3 saat, Bursa'ya 2 saat, İzmit ve Adapazarı şehir merkezlerine 20 dk mesafede bulunan Cottage Sapanca’ya pek çok şekilde ulaşım sağlanıyor. İstanbul’dan Sapanca’ya doğru her yarım saatte bir hareket eden araçlarla tesise varabilirsiniz. Aynı zamanda tren seferlerini de kullanabilirsiniz. Bungalow’un Sapanca Tren İstasyonu’na 10 dakikalık bir yürüme mesafesi mevcut. Bu sayede konaklamada olduğu gibi tesisin ulaşım alternatiflerinde de zorluk yaşamıyorsunuz. Cottage Sapanca Bungalow tesisine gelirken toplu taşıma seçeneklerini kullanabileceğiniz gibi özel aracı da tercih edebilirsiniz. Böylece tesisin otopark imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Doğanın büyüleyici renkleri arasına kurulmuş Cottage Sapanca Bungalow isimli tesiste konaklayabileceğiniz birbirinden özel bungalow evler bulunuyor. Tesisin hazırladığı evlerin mutfağında buzdolabı, set üstü ocak, mini fırın, kettle, çay makinesi, kahve makinesi, çeşitli boyda tencere ve tavalar, yemek takımı, fincanlar ve bardaklar mevcut. Bu sayede bungalow yapılarda konaklarken kendi ev konforunuzu tatilde de hissedebiliyorsunuz. Üstelik bungalow evlerin içi ferah ve minimalist bir şekilde tasarlanmış. Evlerin minimalizmi, hijyeni ve tam kapsamlı ekipman olanakları sayesinde kısa süreli bir tatil kaçamağına yönelik tüm beklentilerinizi aynı noktada bulabilirsiniz. 

Cottage Sapanca Bungalow tesisinde kalırken keyfini çıkarabileceğiniz pek çok aktivite imkânı da mevcut. Bungalow tesisinin Kartepe Kayak Merkezi'ne 24 km mesafesi bulunuyor. Böylece gün içerisinde kış sporlarına da vakit ayırabiliyorsunuz. Ayrıca tesiste kalırken paintball, ATV turu, bisiklet sürüşü ve trekking yapabileceğiniz pek çok imkân da sunuluyor. Konaklarken macera dozu yüksek aktivitelere vakit ayırabilir ya da nezih Sapanca gölü çevresinde yüzme, tekne turu, deniz bisikleti, kano, kürek, su kayağı aktivitelerine vakit ayırabilirsiniz. Cottage Sapanca Bungalow isimli tesise doğru yola çıkmadan önce hizmet olanakları ve güncel fiyat durumu hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kano
Yüzme (Nehir)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Off Road
Rahatlama
Gezi
Bisiklet
Kültür
Balık Tutma
Dalış
Paintball
Yüzme (Havuz)

Kiralama

Atv

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş