Çorak Mesire Alanı ve Camping

Çorak Mesire Alanı ve Camping
4,60

--

0 541 418 23 03

Hanyatak, Akyazı/Sakarya

Özel işletme


Hakkında

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde tertemiz oksijen dolu bir kamp tatiline adım atmak için Çorak Mesire Alanı ve Camping tesisini rotaya ekleyebilirsiniz. Akyazı ilçesinin Hanyatak sınırları dahilinde hizmet veren tesiste gelişmiş hizmetler, kolay ulaşım imkânı ve güler yüzlü bir ağırlamayla buluşabilirsiniz. Bu sayede doğanın tertemiz atmosferini keşfederken ailenizle unutulmaz bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Çorak Mesire Alanı ve Camping tesisinin İstanbul’a 3 saat 10 dakika ve İzmit’e 2 saatlik bir sürüş mesafesi bulunuyor. Ayrıca tesisin Sakarya’ya 1 saat 48 dakika ve Akyazı ilçe merkezine yaklaşık olarak 1 saat 20 dakikalık ulaşım süresi de mevcut. Bu sayede kendi aracınızla yola çıktığınız süreçte harita konumunu takip ederek kolayca kamp tesisine ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araç eşliğinde Çorak Mesire Alanı’na geldikten sonra aracınızı konaklama yerine yakın ve güvenli bir noktaya park edebilirsiniz. Bunun yanı sıra karavanla tesise gelerek belirli noktalara park edebilir ve kamp tatiline başlayabilirsiniz.

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde, dinlendirici bir oksijen eşliğinde unutulmaz kamp imkânı sunan bölgede farklı konaklama alternatiflerini bulabilirsiniz. Öncelikle yemyeşil bir doğanın uygun noktalarına kendi çadırınızı kurarak konforlu bir kampın tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca bölgede çardaklı ve tuvaletli evler ya da bungalov evleri belirli bir ücret karşılığında kiralayabilirsiniz. Doğanın eteklerinde birbirinden farklı konforlu konaklama alternatiflerini bulabileceğiniz Çorak Mesire Alanı ve Camping’te çeşitli hizmetlerle de buluşabilirsiniz. Tesiste misafirlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi üzerine tuvalet, lavabo, restoran, mutfak tezgâhı, bulaşık yıkama alanı, yakacak odun ve mangal alanı bulunuyor. Bu sayede tesiste küçük bir konaklama ücreti dahilinde kamp ihtiyaçlarınızın büyük bir çoğunluğunu karşılayabiliyorsunuz. Çorak Mesire Alanı ve Camping tesisinin sunmuş olduğu imkânlar sayesinde ailenizle birlikte kamp tatilinizde pek çok ihtiyacı kısa sürede bulabilirsiniz. Böylece yıl boyunca hayalini kurduğunuz doğa kampını gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Karadeniz’in eşsiz atmosferini keşfetme fırsatı sunan Çorak Mesire Alanı ve Camping tesisinde hem yetişkin hem de çocukların keyifli vakit geçirebileceği aktivite olanakları mevcut. Öncelikle tesisin zipline alanında vakit geçirebilir ya da trekking aktivitelerine katılarak bölgenin doğal yaşam örtüsünü keşfetme fırsatı bulabilirsiniz. Aynı zamanda voleybol sahasında sevdiklerinizle keyifli vakitlere de imza atabilirsiniz. Ayrıca ailenizle gelmiş olduğunuz bir kamp tatilinde çocuk parkında da vakit geçirebilirsiniz. Çorak Mesire Alanı ve Camping tesisine doğru yola çıkmadan önce konaklama ve hizmet hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

 

Görseller: 1. Caner Hikmet, 2. Çorak Mesire Alanı ve Camping, 3. Erdem Saçan, 4. Erdem Saçan, 5. Av. Kadir Davulcu, 6. Av. Kadir Davulcu, 7. Av. Kadir Davulcu, 8. Caner Hikmet, 9. Caner Hikmet, 10. Caner Hikmet, 11. Caner Hikmet


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Zipline

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Voleybol alanı

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Tuvalet

Duş