Çökertme Kamp Evleri

Çökertme Kamp Evleri
4,30

instagram.com/cokertme.kamp/

05550476142

Bozalan, Milas/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Çökertme Kamp Evlerinde Ege denizinin ahenkli dalgalarını izlerken huzur bulacağınız bir kamp tatili geçirebilirsiniz. Muğla’nın Milas ilçesinde bulunan Çökertme Kamp Evlerinin şehir merkezine yaklaşık 80 km’lik mesafesi vardır. Kolay bir ulaşım istikametinde bulunan işletmeye özel araç ya da toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Denize sıfır işletmede işletmenin özenle tasarlamış olduğu bungalov evlerde konaklayabilirsiniz. Konakladığınız gün her ne olursa olsun uyandığınız sabahı dalga sesleri, deniz manzarası ve kuş cıvıltıları ile özel kılabilirsiniz.

Çökertme Kamp Evlerinde konaklarken günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz birçok hizmet de bulabilirsiniz. İşletmenin misafirlere özel olarak sunduğu hizmetler; sıcak su, duş, bisiklet, wc, mutfak, masa, yürüyüş yolu ve ormanlık alan olarak sıralanır. Bu sayede gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz birçok hizmeti özel bungalov odalar içerisinde bulabilirsiniz. Renklerin eğlenceli dokusundan ilham alarak düzenlenen kamp alanında hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirecek eşsiz fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Hem huzur hem de eğlencenin doruklarına ulaşacağınız kamp alanında birbirinden farklı birçok etkinliği deneme fırsatı bulabilirsiniz. İşletmenin denize sıfır konumu sayesinde berrak bir denizde yüzebilirsiniz. Bunun yanı sıra işletmenin ücretsiz bisikletlerini kullanabilir ya da voleybol alanında keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ruhunuzu dinlendirecek bir aktiviteye ihtiyaç duyarsanız da ormanın derinliklerini keşfedeceğiniz bir doğa yürüyüşü yapabilir, şehir gezisi planlayabilir ya da hamakta sallanabilirsiniz. Sevdiklerinizle günü daha keyifli hâle getirmek için işletme tarafından sunulan ücretsiz semaveri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sınırsız ve ücretsiz langırt ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Benzersiz kamp anılarınızı ölümsüzleştirmek için de fotoğraf makinesi getirmenizi tavsiye ederiz. Yola çıkmadan önce işletmenin güncel fiyatları ve müsaitliği hakkında iletişime geçebilirsiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Voleybol alanı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Duş