Club Amazon Bördübet

Club Amazon Bördübet
4,30

clubamazon.com.tr/

0 252 436 91 11

Hisarönü Mah Bördübet Sokak No:7, Marmaris/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Kamp tatilinde aile sıcaklığını bulabileceğiniz samimi bir tesis arayışındaysanız rotaya mutlaka Club Amazon’u eklemelisiniz. Marmaris’in Bördübet bölgesinde yer alan kamp alanı 1980 yılından bu yana misafirler için güvenli ve konforlu bir kamp alanı sunma yolunda hizmet veriyor. Özellikle yerleşim yerlerinden ve dolayısıyla gürültüden uzak bir kamp tatili için tesisi tercih edebilirsiniz. Club Amazon’da kampçılar için ahşap bungalov evler ve rengarenk karavanlarda konaklama imkânı sunuluyor. Bu sayede tesiste konaklarken de aradığınız samimiyet ve sıcaklığa ulaşabiliyorsunuz. Tesisin kampçılara sunmuş olduğu olanaklardan biri de ulaşım yönünde sağlanıyor. Evinizden kampa doğru yola çıktığınızda toplu taşıma ya da özel araçları kullanarak kısa sürede işletmeye varabilirsiniz. Tesise özel araç ile gelirken öncelikle Datça yolunu takip ederek Değirmenyanı Köyü’ne varmanız gerekiyor. Köy merkezine ulaştıktan sonra Amazon-Bördübet tabelasını göreceksiniz. Ardından sağ yola saparak kısa bir süre içerisinde tesise ulaşabilirsiniz.

İşletmeye toplu taşıma ile geliyorsanız da yola çıkmadan önce tesise haber vermenizi öneririz. İşletme sahipleri, toplu taşıma ile ulaşım sağladığınız Değirmenyanı bölgesinden sizi karşılayacaktır. Tesisin misafirler için sunmuş olduğu olanaklardan biri de lezzetli yemek hizmetleri. İşletmede üç öğün yemek saatlerini tesisin ev sıcaklığını aratmayan lezzetli yemekleriyle doldurabilirsiniz. Üstelik Club Amazon’da wc, duş, restoran, otopark, kesintisiz sıcak su, açık havuz, yürüyüş parkuru, internet bağlantısı ve elektrik gibi imkânlar da sunuluyor. Bu sayede kamp sınırları içerisinde konforlu biçimde konaklarken birçok ihtiyacınızı anında giderebiliyorsunuz. Tesisin 7/24 kesintisiz sıcak su imkânı ve güvenli yapısı özellikle çocuklu ailelere hitap etmeyi başarıyor. 

Muhteşem bir doğada eksiksiz hizmet ve konforlu konaklama imkânı sunan işletmede hem çocuk hem de yetişkinlerin deneyebileceği aktiviteler bulunuyor. Tesiste konaklarken kano, bisiklet turu, kürek çekme, yüzme ve dalış da yapabilirsiniz. Üstelik tesisin özel yürüyüş parkurlarında ruhunuzu dinlendirecek bir trekking de deneyebilirsiniz. Orman içerisinde hijyenik bir havuzun keyfini çıkarmak için mutlaka tatil rotanıza Club Amazon’u dâhil etmelisiniz. Tesisin birbirinden güzel konaklama imkânları ve fiyatlar hakkında bilgi almak için iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Kano
Gezi
Rahatlama
Yüzme (Havuz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Karavan

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş