Civarda Adrasan

Civarda Adrasan
4,70

civardaadrasan.com/

+90 553 466 48 10

Adrasan, 233. Sk., Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Nar ve portakal ağaçları ortasında büyüleyici bir kamp tatili için Civarda Adrasan’a gidebilirsiniz. Adrasan’ın merkezi bir noktasında yer alan Civarda Adrasan, yemyeşil doğasıyla birleşen konforlu hizmetleri sayesinde kamp tatilinin ilk gününden son anına dek huzurlu hissetmenizi sağlıyor. Ayrıca tesiste yemyeşil bir doğanın ferahlatıcı atmosferiyle adeta yenilenme şansına ulaşabiliyorsunuz. Tatilde de sessiz ve sakinlikten vazgeçemeyenlerin uğrak rotası Civarda Adrasan’a gelmek için toplu taşıma ya da özel aracınızı kullanabilirsiniz. Tesise toplu taşımayla ulaşım Antalya şehir otogarından hareket eden Adrasan ilçe minibüsleriyle sağlanabiliyor. Ayrıca özel araçla Kumluca merkezden 31 dakika içerisinde gelebildiğiniz gibi Adrasan ilçe merkezinden 240. Sokak istikametini tercih ederek yaklaşık 7 dakika içerisinde tesise varabilirsiniz.

Mavi ve yeşilin birleştiği muhteşem bir noktada yer alan Civarda Adrasan kampçılara çadır ile konaklama imkânı sunuyor. Tesise geldiğinizde kendi özel çadırınızı kurabildiğiniz gibi tesisin misafirler için tahsis ettiği çadırları da kiralayabilirsiniz. Nar bahçesi ve portakal ağaçlarıyla donanmış muhteşem bir bahçede eşsiz kokular eşliğinde bir kampın paha biçilmez olacağını söyleyebiliriz. Üstelik tesiste faydalanabileceğiniz çeşitli hizmetler sayesinde kendinizi oldukça konforlu ve rahat hissedebileceksiniz. Civarda Adrasan tesisinde ortak kullanım mutfak, çadır alanı, sıcak su, tuvalet, duş, hamak, salıncak, masa, sandalye, bar ve otopark gibi hizmetler mevcut. Aynı zamanda elektrik ve internet bağlantısı gibi olanaklar sayesinde tatilde günlük işlerinize kesintisiz devam edebilirsiniz.

Doğaseverlerin vazgeçilemez rotası olacak tesis, Adrasan halk plajına 500 metrelik mesafede yer alıyor. Böylece gün içerisinde halk plajına giderek Akdeniz’in tertemiz sularında özgürce yüzebiliyorsunuz. Konakladığınız süre boyunca vaktinizi Civarda Adrasan tesisinin sınırları içerisinde geçirmek isterseniz kamp ateşi ve mangal eşliğinde sevdiklerinizle koyu bir sohbete başlayabilirsiniz. Aynı zamanda tesisin sakin ve sessiz doğasını keşfederek yoga yapabilirsiniz. Civarda Adrasan’ın her yaştan misafiri mutlu edecek salıncak gibi imkânları da mevcut. Dolayısıyla tesiste ailenizle de mutlu birçok kamp anısı biriktirebiliyorsunuz. Civarda Adrasan tesisinin kapsamlı hizmetleri ve müsaitlik durumu hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Bisiklet
Kültür
Dalış
Balık Tutma
Kano
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş