Çınarsuyu Tabiat Parkı Kamp Alanı

Çınarsuyu Tabiat Parkı Kamp Alanı
4,20

facebook.com/cinarsuyutabiatparki.gov.tr/

0 452 342 44 52

Sahiköy Mah, Devlet Sahil Yolu No:67, Ünye/Ordu

unyedkmp@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Ordu’nun Ünye ilçesinde doğayla bütünleşeceğiniz bir kamp tatili için Çınarsuyu Tabiat Parkı Kamp Alanı’na gidebilirsiniz. Ünye’nin Sahilköy Mahallesi’nde yer alan tesis, Samsun-Ordu kara yolu üzerinde hizmet veriyor. 2011 yılında tabiat parkı olarak ilan edilen kamp yerinin merkezi ulaşım avantajı ve doğayla iç içe konumu sayesinde yılın her sezonu sıklıkla ziyaret edildiğini söyleyebiliriz. Orman ve deniz havasında tertemiz bir atmosferle buluşabileceğiniz Çınarsuyu Tabiat Parkı Kamp Alanı’nın Ordu şehir merkezine 71 kilometre ve Ünye’ye 9 kilometre mesafesi mevcut. Bu sayede özel araçla Ordu şehir merkezinden yola çıktığınızda Sahil Caddesi istikametini takip edebilirsiniz. Ayrıca tesisin ilçe merkezine yakınlığı sayesinde geliş sürecinde Ünye bölgesinde hizmet veren toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz.

Çınarsuyu Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda doğayla buluşurken konforlu hissedebileceğiniz konaklama alternatifleri bulunuyor. Öncelikle ilk tercihinizi konfordan yana kullanmak için Çınarsuyu Tabiat Parkı Kamp Alanı’nın özel tasarlanmış Kırevi konsepti bungalov yapılarında kalabilirsiniz. Aynı şekilde tesisin hizmetleri noktasında konfor bulurken doğayla bir bütün olacağınız konaklama tercihleri için çadır ve karavanla tesise gelebilirsiniz. Tabiat parkında çadır kurabileceğiniz ya da karavan park edebileceğiniz elverişli rotalar bulunuyor. Bu sayede günün büyük bir çoğunluğunda doğanın derinliklerinde tertemiz bir atmosferi keşfetme fırsatı bulabiliyorsunuz. Tabiat parkında konaklama tercihinizi belirledikten sonra günlük ihtiyaçlarınızı sosyal tesislerden karşılayabilirsiniz. Ayrıca kır lokantasında yemek ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz gibi piknik alanlarında da vakit geçirebilirsiniz.

Çınarsuyu Tabiat Parkı Kamp Alanı’nın deniz ve doğaya yakın konumu sayesinde pek çok aktiviteyi aynı anda yapabilirsiniz. Öncelikle tabiat parkı bünyesinde futbol, voleybol ve basketbol gibi etkinliklere vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca Karadeniz’in hırçın sularında balık tutabileceğiniz gibi kıyı kesimlerde yüzebilir ya da kano ve sandala binebilirsiniz. Yemyeşil bir doğanın derinliklerini keşfetmek adına ise doğa yürüyüşlerine çıkabilir ya da bisiklet turu yapabilirsiniz. Çınarsuyu Tabiat Parkı Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce müsaitlik hakkında bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Basketbol
Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Futbol
Kano
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Voleybol alanı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)