Çınar Çadır ve Karavan Kamp Alanı

Çınar Çadır ve Karavan Kamp Alanı
3,70

facebook.com/cadirkaravankampalani/

0535 033 49 74

Bitez, 1306. Sk. No:10, Bodrum/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Not: Çınar Çadır Karavan Kamp Alanı 2023 yılında aktif olarak hizmet vermiyor.

Merkezi konumu ve denize sıfır özelliğiyle Çınar Çadır ve Karavan kamp alanını yaz kampları için mutlaka tercih etmelisiniz. Bodrum’un Bitez bölgesinde yer alan Çınar Çadır ve Karavan kamp alanı, oldukça geniş bir otoparkın dönüştürülmesiyle tesis hâline gelmiş. Otoparktan dönüştürülmüş tesisin misafirlere sunduğu imkânlardan biri de oto yıkama hizmeti. Tesisin sunmuş olduğu birçok hizmet ve konforlu konaklama olanaklarının yanı sıra aracınız için de hizmet alabiliyorsunuz. Birçok hizmet olanağı ve merkezi konumuyla dikkat çeken Çınar Çadır ve Karavan kamp alanına hem toplu taşıma hem de özel araç ile gelebilirsiniz. İşletmeye özel araçla gelmek için Bodrum ilçe merkezini geçerek Gümbet sahili yönünde devam etmeniz gerekiyor. Ardından Bitez’e vararak tesise kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Çınar Çınar Çadır ve Karavan kamp alanına toplu taşımayla gelmek için de Bodrum merkezden Bitez istikametine giden dolmuşları tercih edebilirsiniz.

Çadır ve karavan ile konaklama imkânı sunan tesiste arzu ettiğiniz konfora ulaşabilirsiniz. Tesisin düzenli karavan park alanında dilerseniz kendi şahsi konaklama tercihinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda şahsi çadırınızı getirerek konaklayabilir ya da işletmeden çadır kiralayabilirsiniz. Geniş bir arazi üzerine kurulan tesisin zemini çakıl taşlarından oluşuyor. Özellikle çadırda konaklayacaksanız bu duruma dikkat etmelisiniz. Çadır konaklamasında zemin problemini bir uyku matı ile çözebilirsiniz. Çınar Çadır ve Karavan kamp alanında misafirlerin kendini mutlu ve konforlu hissedebilmesi için her türlü imkân da sunuluyor. İşletmenin wc, duş, elektrik, internet bağlantısı, otopark, karavan park alanı, büfe, bahçe ve dinlenme yeri gibi imkânları sayesinde her türlü ihtiyacınızı kısa sürede karşılayabilirsiniz. Üstelik manav, bakkal, tekel bayi, restoran ve market gibi alanlara da yürüme mesafesinde ulaşabilirsiniz.

Çınar Çadır ve Karavan kamp alanında hayalini kurduğunuz kamp tatilini yaparken çeşitli aktiviteleri deneyimleyebilirsiniz. Denize sıfır konumu sayesinde tesiste kalırken yüzme, dalış ya da balıkçılık yapabilirsiniz. Aynı zamanda bölgeyi keşfetmek için bisiklet sürüşü ya da trekking gibi faaliyetleri deneyebilirsiniz. Deneyimlediğiniz birçok aktivite ve keşfettiğiniz bölgeleri ölümsüz kılmak için fotoğraf makinesi getirmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş