Çilingoz Tabiat Parkı

Çilingoz Tabiat Parkı
3,80

cilingoztabiatpark.com/

0 534 687 30 60

Atatürk, Çatalca/İstanbul

info@cilingoztabiatpark.com

Özel işletme


Hakkında

Doğanın en huzurlu yüzüyle tanışacağınız unutulmaz bir gezi ve kamp anısı için Çilingoz Tabiat Parkı’nı ziyaret edebilirsiniz. Tabiat Parkı, içerisinde bulunan kapsamlı hizmet olanakları, aktivite imkânları ve konaklama alternatifleriyle hayalini kurduğunuz tatili gerçeğe dönüştürmeyi başarıyor. İstanbul’un Çatalca ilçesinde bulunan Çilingoz Tabiat Parkı’nda şehrin yorucu rutinlerinden sıyrılıp izole bir tatil süresi geçirebilirsiniz. Yaklaşık 17.75 hektarlık bir alanı kaplayan ve korunan tabiat parkı olarak ilan edilen tesisin merkezi konumu sayesinde ulaşımı özel araç ve toplu taşımayla sağlayabilirsiniz. İstanbul şehir merkezi özelinden Çilingoz Tabiat Parkı’na yaklaşık 2 saatlik bir süre içerisinde özel araçla ulaşım sağlanabiliyor. Ayrıca Çatalca istikametine doğru giden toplu taşıma otobüsleriyle de tabiat parkına kolayca ulaşabilirsiniz. Ulaşımda tercihiniz özel araçtan yana olacaksa girdikten sonra otopark imkânından da faydalanabilirsiniz.

Çilingoz Tabiat Parkı’nda ailenizle huzurlu doğa anıları biriktirebilmeniz için yeşillikler içerisine kurulmuş bir kamp alanı mevcut. Burada çadırınızı kurarak dilediğiniz gibi kamp yapabilirsiniz. Ayrıca kendi çadırınız olmadığı durumlarda tesisin çift kişilik yatak, yastık ve nevresim olanağına sahip konforlu çadırlarını kiralayabilirsiniz. Tabiat parkında konaklama tercihiniz ne olursa olsun konforlu hizmet olanaklarıyla buluşabilirsiniz. Tesiste misafirlerin kendini ev konforunda hissedebilmesi için restoran, market ve kafe hizmetleri sunuluyor. Kafede menemen, tost ve kahvaltı gibi yemek alternatiflerini bulurken restoranda ise lezzetli ızgara yemeklerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda ürün çeşitliliğiyle göz dolduran bir markette pek çok eksiğinizi kısa sürede giderebilirsiniz. Ailenizle birlikte keyifli bir mangal yapmak isterseniz de yemek malzemelerini marketten güvenle temin ederek dilediğiniz noktada ateş yakabilirsiniz.

İstanbul’un doğayla buluşan noktası Çatalca’da yer alan Çilingoz Tabiat Parkı’nda çeşitli aktivitelerle vakit geçirebilirsiniz. Tesisin plajında kendiniz için bir şezlong bularak masmavi denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca doğanın içerisinde trekking turuna çıkabilir ya da balık tutmayı deneyebilirsiniz. Çilingoz Tabiat Parkı’nda jetski ve kano gibi keyifli aktivitelere de vakit ayırabilirsiniz. Tesise doğru yola çıkmadan önce iletişim numaraları üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Kano
Doğada Yürüyüş
Yoga
Voleybol
Yüzme (Deniz)

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)