Çetibeli Orman Kamp Alanı

Çetibeli Orman Kamp Alanı
4,00

--

--

Çetibeli/Marmaris/Muğla


Hakkında

Ormanın derinliklerinde ruhunuzu özgür bırakacağınız bir kamp tatili için rotanıza Çetibeli Orman kamp alanını ekleyebilirsiniz. Marmaris-Muğla yolu üzerinde yer alan ücretsiz kamp alanı Kızılçam ve Çınar ağaçları arasında konumlanmış huzur vadeden bir bölgedir. Yol üzerinde bulunan kamp işletmesine toplu taşıma ya da özel araç ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araç ile geliyorsanız bölgeye bir işletmenin bulunmadığını aklınızda bulundurmanız gerekir. Bunun için özel aracınızla gelirken ihtiyaçlarınızı yol boyunca giderebilirsiniz.

Bölgede herhangi bir özel işletmenin bulunmaması yeme-içme konusunda da kısıtlayıcı olabilir. Bu nedenle bölgeye varmadan önce dayanıklı besinlerden satın alabilirsiniz. Bölgede duş ve wc gibi ihtiyaçları da kendiniz karşılamalısınız. Genelde günübirlik geziler için tercih edilen kamp bölgesinde dilediğiniz alana çadır kurabilirsiniz. Bölgeye çadır kurduktan sonra yüksek oksijen seviyesi ruhunuzu dinlendireceğiniz harika bir kamp imkânı sunacaktır.

Bölgeye vardıktan sonra yemyeşil ağaçların yüksek oksijeniyle birlikte birçok etkinliği deneme fırsatı bulabilirsiniz. Öncelikle ormanın derinlikleri sizin için bir trekking rotası sunacaktır. Aynı zamanda yalnız değilseniz voleybol topunuzu da getirebilir ya da yolculuğa şahsi bisikletinizi dâhil edebilirsiniz. Kendinizle uzun süre baş başa kalacağınız kampa gelirken yoga matı ya da kitap getirmenizi tavsiye ederiz. Bölgeye doğru yola çıkmadan önce işletmenin olmadığını göz önünde bulundurmalı ve eşyalarınızı buna göre hazırlamalısınız.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

28°/18° C

Clouds

Çar (24.Nis)

23°/15° C

Clouds

Per (25.Nis)

22°/15° C

Clear

Cum (26.Nis)

26°/17° C

Clouds

Cmt (27.Nis)

17°/16° C

Rain

Paz (28.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Karavan park alanı

Ağaçlık alan