Çeşme Kocakarı Plajı Kamp Alanı

Çeşme Kocakarı Plajı Kamp Alanı
4,10

--

--

Üniversite Mh. Dalyan/Çeşme/İzmir


Hakkında

Ege’nin özgür dalgalarıyla adeta huzur bulmak için nadide güzellikler arasında sayılan Çeşme Kocakarı Plajı’nda kamp yapabilirsiniz. Benzersiz Ege Denizi’ne uzanan sahilde dilediğiniz noktaya çadır kurabilirsiniz. Bu sayede kamp tatiliniz boyunca uyandığınız her günü muhteşem bir manzarayla anlamlı hâle getirebilirsiniz. Çeşme’nin Dalyan bölgesinde bulunan bölgeye hem toplu taşıma hem de özel araçla ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Bu durum da kamp alanının özellikle yaz sezonunda birçok kampçı tarafından rağbet görmesini sağlıyor. 

Çeşme’nin gözdesi Kocakarı Plajı’nda dalga sesleriyle huzur bulacağınız keyifli bir çadır kampı kurabilirsiniz. Ücretsiz kamp bölgesinde konaklama süresince ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz herhangi bir özel işletme bulunmuyor. Ancak açlığınızı plaj çevresinde bulunan büfe ya da marketlerden küçük bir ücret karşılığında giderebilirsiniz. Plajda şezlong ve şemsiye gibi olanakları da bir ücret karşılığında kiralayarak kullanabilirsiniz. Tuvalet ve duş gibi temel ihtiyaçlarınız için de ücretli hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Plajın herhangi bir kamp işletmesi tarafından alınmamış olması özellikle yaz sezonunda kampçıların odak noktası olmasını sağlıyor. Siz de Çeşme Kocakarı Plajı’nda dilediğiniz noktaya çadır kurabilir ve sessizliğin tadını çıkartabilirsiniz. 

Türkiye’nin eşsiz güzellikleri arasında bulunan Çeşme Kocakarı Plajı’na geldikten sonra keyifli vakit geçireceğiniz aktiviteleri de denemelisiniz. Bölgede muhteşem Ege Denizi’nin keyfini çıkartabileceğiniz yüzme ve dalış yapabilirsiniz. Plajın denizi birkaç adım ilerledikten sonra kısa sürede derinleşebilir. Bu nedenle yüzerken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Doğa ile iç içe konumlanmış plaj çevresinde bol oksijenle kendinizi iyi hissedeceğiniz trekking yapabilirsiniz. Market alışverişlerinizi kısa sürede gerçekleştirirken spor yapmak için bisiklet sürüşü de yapabilirsiniz. Kamp alanına doğru yola çıkmadan önce bölgede işletme bulunmadığını unutmamalısınız. Bölgede duş ve wc gibi temel ihtiyaçlarınızı belirli bir ücret karşılığında giderebilirsiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Ücretsiz kamp

Kalıcı kamp

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Tuvalet

Duş