Çeşme Elit Çadır ve Karavan Kamp Restoran

Çeşme Elit Çadır ve Karavan Kamp Restoran
4,00

elitclubcesme.com/

0 552 694 84 54

Çiftlik, 200. Sk. No:64, Çeşme/İzmir

Özel işletme


Hakkında

Ege’nin muhteşem doğasını Çeşme Elit Club’ın muhteşem konumuyla yeniden keşfedebilirsiniz. Huzur verici Ege sularına hasret kalan tatilciler tarafından tercih edilen Çeşme Elit Çadır ve Karavan Kamp Restoran, kamp hizmetiyle birlikte muhteşem yemeklerin sunulduğu bir restoran işletmesine imza atıyor. Dolayısıyla tesiste kalırken birbirinden lezzetli yemeklerin tadını çıkarabildiğiniz gibi çadır ve karavan kampı da yapabilirsiniz. Çeşme Elit Çadır ve Karavan Kamp Restoran işletmesine gitmek için tercihinizi özel araç ve toplu taşımadan yana kullanabilirsiniz. Çeşme Elit Club önünden düzenli olarak toplu taşıma araçları geçiyor. Dolayısıyla tesise hem uzun süreli kamplar hem de yol üzeri uğrak bir rota olarak gelebilirsiniz. Ayrıca gelirken özel aracınızı da kullanabilir ve araç otoparkından faydalanabilirsiniz.

Denize sıfır muhteşem bir doğa güzelliğiyle baş başa kalacağınız Çeşme Elit Çadır ve Karavan Kamp Restoran’da çadır ve karavan konaklama imkânı bulunuyor. Ayrıca tesiste kendi ekipmanlarınızla konaklayabildiğiniz gibi işletmeden çadır ve karavan da kiralayabilirsiniz. Çeşme Elit Çadır ve Karavan Kamp Restoran’da konaklama biriminizi seçtikten sonra tesisin birbirinden kapsamlı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İşletmede kamp yemekleri için üç türlü alternatif sunuluyor. Arzunuza göre yemeğinizi ortak kullanım mutfak alanında kendiniz hazırlayabilir, restoranın lezzetli öğünlerini tadabilir ya da öğünlerinize lezzet katacak bir mangal yapabilirsiniz. Ancak bölgede var olan rüzgarlar nedeniyle kamp ateşinin yakılmadığını bilmeli ve mangalı sadece belirli alanlarda kontrollü biçimde yakmalısınız. Çeşme Elit Çadır ve Karavan Kamp Restoran’da gün içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz çamaşır makinesi, kurutma makinesi ya da ütü gibi ekstra hizmetler de bulunuyor. 

Ege’nin samimi rotası Çeşme Elit Çadır ve Karavan Kamp Restoran, kendinizi hem fiziksel hem de ruhsal olarak iyi hissedebileceğiniz huzurlu bir atmosfer üzerine kurulmuş. Dolayısıyla kamp yaptığınız süre boyunca negatif düşünceleri geri planda bırakabilirsiniz. Ayrıca tesisin konumu itibariyle yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için de 300 metrelik bir mesafede park bulunuyor. Böylece keyifli bir kamp yapabildiğiniz gibi çevre imkânlarından da faydalanabilirsiniz. Çeşme Elit Çadır ve Karavan Kamp Restoran tesisinin sıfır olduğu plajda şezlong ve şemsiye de ücretsiz olarak temin ediliyor. Böylece bütçe dostu bir kamp tatili yaparken yazın keyfini çıkarabilirsiniz. Çeşme Elit Çadır ve Karavan Kamp Restoran’da konaklamak istediğiniz döneme ait detaylı fiyat bilgisini öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

yağmur
2023 Haz
burada kalmak gibi bir planimiz yokken kaldık veklentim düşüktü ama o kadar memnun kaldım ki.. calisan seçimleri gerçekten çok iyi olmuş özellikle Arda isimli çalışan her zor durumda yardımımıza koştu ilgilendi, gerçekten servisi çok iyi onun için bile 5 yıldız verilir gerçekten hak ediyor..

Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Karavan

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Kurutma Odası

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Kurutma makinesi

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş