Cennet Vadisi Çadır Kamp Alanı & Bungalow

Cennet Vadisi Çadır Kamp Alanı & Bungalow
3,60

cesmecennetvadisi.com/

+90 532 054 33 26

Altınkum Mah. Çiftlikköy Çeşme/İzmir

info@cesmecennetvadisi.com

Özel işletme


Hakkında

Ege’nin meşhur zeytin ağaçları altında unutamayacağınız tatil anıları biriktirmek için kampınızı Cennet Vadisi Çadır Kamp Alanı & Bungalow tesisinde yapabilirsiniz. Çeşme’nin Altınkum mevkiinde bulunan tesis oldukça geniş bir arazi üzerine kurulmuş. Tesisin geniş ve mesafe gözeden yapısı sayesinde konforlu ve izole bir kamp tatili yapabiliyorsunuz. Adı gibi cenneti andıran Cennet Vadisi kamp alanına ulaşım yalnızca özel araçlar ile sağlanıyor. Maalesef bölgeye toplu taşıma araçlarıyla gelemiyorsunuz. Tesise özel araçla gelirken Çiftlikköy’ü geçtikten sonra Altınkum Plajı istikametinde ilerlemeniz gerekiyor. Ardından kısa bir süre içerisinde tesis tabelasını göreceksiniz.

Cennet Vadisi Çadır Kamp Alanı & Bungalow’da misafirlerin konforlu hissetmesini sağlamak için birçok hizmet ve konaklama olanağı sunuluyor. Tesiste isteğinize göre çadır, karavan, bungalov, apart ya da pansiyon odalarda konaklayabilirsiniz. Üzeri tenteyle kaplanmış geniş bir gölgelikte kendi çadırınızı getirerek 100 TL civarı bir ücretle kamp yapabilirsiniz. Aynı zamanda şahsi karavanınızla gelerek kişi başı 250 TL gibi makul bir ücretle konaklayabilirsiniz. Daha lüks seçenekler isterseniz de suit odaları kişi başı 750 TL, bungalowları 750 TL ve apart evleri 1000 TL’ye kiralayabilirsiniz. Tesisin misafirler için sunmuş olduğu gelişmiş olanaklardan biri de hizmet politikası. Tesiste konaklarken wc, duş, sıcak su, elektrik, internet bağlantısı, otopark, buzdolabı, mangal, mutfak, kafe, bar, bilardo, langırt, basketbol ve voleybol sahası gibi olanaklar bulabilirsiniz. Özellikle yeme-içme ihtiyaçlarınızı kaliteli bir şekilde gidermeniz için serpme kahvaltı ya da ızgara yemek çeşitlerinin sergilendiği restoranı tercih edebilirsiniz.

Cennet Vadisi Çadır Kamp Alanı & Bungalow’da konaklarken çeşitli su sporları ve fiziksel aktivitelerin de tadını çıkartabilirsiniz. Tesisin oyun salonunda langırt, bilardo, basketbol ya da voleybol gibi birçok eğlenceli aktivitenin keyfini çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda doğa ile iç içe kurulmuş muhteşem tatil köyünden Altınkum Plajı’na giderek yüzme ve dalış yapabilirsiniz. Yemyeşil bir doğanın keyfini sürmek için de trekking, bisiklet sürüşü veya gezi gibi fiziksel aktiviteleri deneyimleyebilirsiniz. Cennet Vadisi Çadır Kamp Alanı & Bungalow’a doğru yola çıkmadan önce güncel fiyat bilgisi ve müsaitliği öğrenmek için iletişim numaraları üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Basketbol
Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Voleybol alanı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş