Cennet Cehennem Vadisi Kamp Alanı

Cennet Cehennem Vadisi Kamp Alanı
4,90

--

--

Kırıkdağ/Hakkâri Merkez/Hakkari


Hakkında

Hakkari merkezden özel araçla gelip ücretsiz kamp yapabileceğiniz bir rota da Cennet Cehennem Vadisi. Hakkari’nin merkez ve Kırıkdağ bölgesinde yer alan Cennet Cehennem Vadisi Kamp Alanı’nın şehir merkezine 40 km’lik mesafesi mevcut. Dört mevsimin de kendine has güzelliğiyle yaşandığı ücretsiz kamp rotasına ulaşım özel araçlarla sağlanıyor. Cennet Cehennem Vadisi Kamp Alanı’na kendi aracınızla gelerek çadır kurmak için elverişli bir düzlük bulabilirsiniz. 3500 metrelik rakımda bulunan Cennet Cehennem Vadisi Kamp Alanı’nda kuşbakışı bir şekilde doğanın büyüleyici güzelliklerini keşfetme fırsatı bulabilirsiniz. 

Cennet Cehennem Vadisi Kamp Alanı’na bahar sezonu gittiğinizde doğanın rengarenk atmosferini keşfederek eşsiz fotoğraflar çekebilirsiniz. Aynı zamanda bölgeye kış sezonu gittiğinizde buzla kaplı kayaları keşfetme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ücretsiz çadır ve karavan kampı yapabileceğiniz Cennet Cehennem Vadisi Kamp Alanı’nı gezerken elverişli patikalarda yürüyüş yaparak benzersiz manzaralara tanıklık edebilirsiniz. Ayrıca vadinin sarp kayalıklarında tırmanış gibi aktivitelere de vakit ayırabilirsiniz. Cennet Cehennem Vadisi Kamp Alanı’nda tertemiz bir atmosferle vakit geçirerek yenilenmiş bir şekilde kamptan döneceğinizi söyleyebiliriz.

Her mevsimin hakkını vererek yaşandığı Cennet Cehennem Vadisi Kamp Alanı’nın hemen yanı başından özgür bir dere geçiyor. Dolayısıyla çadır kampı kurduğunuz noktada derenin sesiyle birlikte dinlendirici vakitler geçirebilirsiniz. Henüz tesisleşmenin hakim olmadığı Cennet Cehennem Vadisi Kamp Alanı’nda ihtiyaçlarınızı gelirken yolda temin edebilirsiniz. Aynı zamanda kış kampında Hakkari soğuklarından korunmak için yanınızda kalın kıyafet ve kapsamlı ekipmanlar getirebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Tırmanış
Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Karavan park alanı

Yakacak odun

Ağaçlık alan