Cennet Camping

Cennet Camping
5,00

fethiyecennetkamp.weebly.com/

05443528755

Karaağaç, Alınca Mevkii, Cennet Koyu Cd., Fethiye/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Muğla’nın Fethiye ilçesinde saklı kalmış bir cennetin izini sürmek isterseniz kamp tatilinizde Cennet Camping’i tercih edebilirsiniz. Benzersiz bir doğanın izlerini yansıtırken kuş cıvıltılarıyla ruhunuzu dinlendirecek tesis, Likya Yolu üzerinde bulunuyor. Tesisin yerleşim noktalarına olan uzaklığı olabildiğince gürültüden izole ve sakin bir ortamda tatil imkânı sunuyor. Cennet Camping’te konakladığınız süre boyunca ormanın muhteşem oksijeniyle büyülenirken denizin benzersiz maviliklerini keşfetme fırsatı bulabileceksiniz. Üstelik kamp etkinliğinizde Likya Yolu istikametinde yürüyüş yapmak istiyorsanız Cennet Camping tam olarak size hitap edecektir.

Yerleşim yerlerine uzak konumda bulunan Cennet Camping’e ulaşımda birtakım problemler yaşayabilirsiniz. Tesise özel araç ya da toplu taşıma ile gelmek mümkün değil. Likya Yolu istikametini bir trekking rotası olarak belirlediyseniz yürüyüşünüzün bir noktasında bölgeye uğrayabilirsiniz. Aynı zamanda Kabak Koyu istikametinden hareket eden teknelerle ortalama bir ücret karşılığında tesise ulaşım sağlayabilirsiniz. Tesise vardıktan sonra ihtiyacınız olan birçok hizmeti bulabileceksiniz. Cennet Camping’te tesis misafirlerine; wc, duş, sıcak su, elektrik, ortak kullanım mutfak, dinlenme alanları, ateş yakılabilir alan, restoran ve yürüyüş parkurları sunulur. Bu sayede hem fiziksel hem de ruhsal olarak birçok ihtiyacınızı kamp sınırları içerisinde karşılayabilirsiniz.

Çadır konaklama alanlarında konforlu bir kamp imkânı sunulan tesiste birden çok aktiviteyi deneyimleyebileceksiniz. Denize yürüme mesafesi bulunan tesiste gün içerisinde dalış aktivitesini deneyebilir, özgürce yüzebilir, olta balıkçılığı yapabilir ya da bot turlarına katılabilirsiniz. Aynı zamanda Likya Yolu üzerinde konumlanan tesiste trekking için özel yürüyüş yolları da bulunur. Bu yürüyüş patikalarını kullanarak ruhunuzun ihtiyaç duyduğu egzersiz ihtiyacını giderebilirsiniz. 

Fiyat Bilgisi Temmuz 2022

Cennet Camping’te 2022 yılı Temmuz ayı için alınan fiyat bilgisine göre şahsi çadır ile konaklama ücreti sabah kahvaltısı, akşam yemeği dâhil olmak üzere 400 TL olarak belirlenmiştir. Şahsi çadırınız yok ise işletmenin tahsis ettiği çadırları kiralayarak kahvaltı ve akşam yemeği dâhil olmak üzere 450 TL'ye konaklayabilirsiniz. Cennet Camping'te misafirler için bir adet bungalov da bulunuyor. Ancak yoğun sezonlarda bungalov müsaitliği ve fiyat bilgisi için iletişime geçebilirsiniz. Tesise ait verilen fiyat bilgisi gelecek sezonlarda değişim gösterebilir. Güncel fiyat politikası ve müsait vakitler hakkında bilgi sahibi olmak için işletmeyle iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

23°/15° C

Clouds

Çar (24.Nis)

16°/11° C

Clouds

Per (25.Nis)

16°/11° C

Clear

Cum (26.Nis)

19°/14° C

Clear

Cmt (27.Nis)

18°/12° C

Rain

Paz (28.Nis)

Aktiviteler

Kano
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Kültür

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Tuvalet

Duş