Cemilin Yeri-Akdeniz Kamping

Cemilin Yeri-Akdeniz Kamping
4,60

facebook.com/AkdenizCampingCemilBaba/?locale=tr_TR

0 535 397 86 77

Sultaniye, Köyceğiz/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Mavilikler içerisinde büyüleyici bir kamp deneyimi için Cemilin Yeri Akdeniz Kamping tesisine gidebilirsiniz. Muğla’nın Köyceğiz ilçesi ve Sultaniye bölgesinde bulunan kamp alanı, doğal güzellikleri ve tesis olanakları sayesinde beklediğiniz tatil anılarını gerçeğe dönüştürmeye yetiyor. Cemilin Yeri Akdeniz Kamping tesisinin doğayla bütünleşik konumu itibariyle ulaşım yalnızca özel araçla sağlanıyor. Dolayısıyla Köyceğiz merkezinden yarım saat ve Muğla şehir merkezinden yaklaşık 1 saat 10 dakikalık bir süre içerisinde ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Üstelik özel araçla tesise geldikten sonra konaklama ücretine dahil olarak güvenli otopark imkânından da faydalanabilirsiniz.

Cemilin Yeri Akdeniz Kamping tesisinde konaklayabileceğiniz alternatifler mevcut. Arzunuza göre tesise kendi çadırınızla gelerek gölgelik alanlara kurabilirsiniz. Aynı şekilde kendi karavanınızla yola çıkabilir ve tesisin karavan park imkânlarından kolayca faydalanabilirsiniz. Cemilin Yeri Akdeniz Kamping tesisinde kalırken daha konforlu bir tercih yapmak isterseniz de 2 odalı konteyner odaları kiralayabilirsiniz. Dilediğiniz konaklama imkânını seçtikten sonra tesisin ortak kullanım alanlarında kendi yemeğinizi yapabilir ya da malzemelerinizi buzdolabında güvenle muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca sıcak-soğuk içecek çeşitleri ve aperatiflerin sunulduğu bir restorandan faydalanabilirsiniz. Üstelik tesisin belirlemiş olduğu konaklama ücretlerine bir ek olarak çamaşır makinesinden de yararlanma şansınız bulunuyor.

Bir aile işletmesi olarak hizmet veren Cemilin Yeri Akdeniz Kamping tesisinde çocukların göl kenarında keyifli vakit geçirme şansı bulunuyor. Ayrıca çocuklar salıncakta vakit geçirirken siz de piknik alanlarında lezzetli bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra doğayla bütünleşeceğiniz çeşitli aktiviteleri keşfetmek için de çevrede doğa yürüyüşlerine çıkabilir, gezi planlayabilir ya da bisiklet sürüşünü deneyebilirsiniz. Cemilin Yeri Akdeniz Kamping tesisine doğru yola çıkmadan önce güncel fiyat ve hizmetleri hakkında bilgi almak için iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Bisiklet
Balık Tutma
Kültür
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Yüzme (Deniz)

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş