Capo Glamping

Capo Glamping
4,70

capoglamping.com/tr

+ 90 546 579 42 12

Kösedere, Yukarı Boyabağ Küme Evleri No:30, Karaburun/İzmir

capoglamping@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Lüks hizmetler ve tertemiz bir doğanın birleştiği noktada tatil yapmak için Capo Glamping tesisini tercih edebilirsiniz. İzmir’in Karaburun bölgesi ve Yukarı Boyabağ küme evleri mevkiinde hizmet veren Capo Glamping, her metrekaresi özenle tasarlanmış ayrıntılardan oluşuyor. Bu sayede tesiste geçirdiğiniz her günde kendinizi bir öncekinden daha özel hissedebiliyorsunuz. Capo Glamping tesisinin İzmir şehir merkezine 100 km ve Mordoğan-Karaburun ilçe merkezlerine yaklaşık 10 km’lik mesafesi bulunuyor. Dolayısıyla tesise hem özel araç hem de toplu taşıma araçlarıyla gelebiliyorsunuz. Tesise toplu taşımayla gelirken öncelikle Fahrettin Altay ilçe garajından Karaburun minibüslerine binmeniz gerekiyor. Ardından bindiğiniz minibüsten Boyabağı yol ayrımında inebilirsiniz. 

Önünde mavi arkasında yemyeşil bir doğa görmek isteyenlerin birinci tercihi Capo Glamping’te lüks ve kapsamlı konaklama alternatifleri bulunuyor. Tesiste birinci tercih olarak kendi çadırınızı getirerek konaklama şansınız bulunuyor. Ayrıca tesisin mini karavanlarını kiralayarak özgür bir kamp tatili yaşama şansınız da mevcut. Capo Glamping’te misafirlerin ev konforunu tatilde de hissedebilmesi için bungalov ve glamping konaklama alternatifleri düşünülmüş. Tesiste doğayla uyumlu bir şekilde üretilmiş kanvas çadırlarda kalırken konfor ve huzur hislerini tek bir noktada bulabiliyorsunuz. Capo Glamping’te konaklama imkânlarının yanı sıra geniş yemek alternatifleri de düşünülmüş. Capo Çardak Restoran’da günün her saati birbirinden lezzetli yöresel yemekleri yiyebilirsiniz. Ayrıca sabah kahvaltılarında reçel, zeytin ve zeytinyağı gibi organik ürünlerin yer aldığı benzersiz tatları deneyebilirsiniz.

Geniş bir arazi üzerinde kurulmuş Capo Glamping tesisinde deneyebileceğiniz pek çok aktivite bulunuyor. Tesiste doğayla bir bütün olmak için doğa yürüyüşü, bisiklet turu ya da Boyabağ Koyu’na giderek masmavi bir denizde yüzmeyi deneyebilirsiniz. Daha eğlenceli aktivitelere ağırlık vermek için sevdiklerinizle oyun geceleri düzenleyebilir, karaoke yapabilir ya da ruhsal olarak dinginleşeceğiniz yoga atölyelerine katılabilirsiniz. Hem konaklama hem yemek hem de aktivite yönünden her isteğinizi karşılayan Capo Glamping’e gitmeden önce iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

melike
2023 Nis
Harika bir deneyim oldu. Yemekleri ile temizliği ile doğası ile beş yıldızlı bir deneyim. Terasına bayıldım. Karavanları cok rahat. Yemekleri ve mezeleri cok lezzetliydi. Her yaz bir hatta tatilimi nerede gecireceğim belli oldu

Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Karavan

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Glamping

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Kimyasal imha noktası

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş