Cangara Kamping

Cangara Kamping
4,50

facebook.com/cangaracamping/?locale=tr_TR

0 543 903 62 47

Rüstempaşa, Beypazarı-Karaşar Yolu, Beypazarı/Ankara

Özel işletme


Hakkında

Doğanın yemyeşil yüzünde huzur bulabileceğiniz kamp anıları biriktirmek için Cangara Kamping tesisine doğru yola çıkabilirsiniz. Ankara’nın Beypazarı ilçesinde yer alan tesis, Rüstempaşa mevkii ve Beypazarı-Karaşar Yolu üzerinde konumlanıyor. Dolayısıyla tesis içerisine adım attığınız andan itibaren şehir hayatından uzaklaşarak izole bir doğa yaşamının keyfini sürebilirsiniz. Cangara Kamping tesisinin İstanbul’a 4 saat 26 dakika, Eskişehir’e 2 saat 36 dakika, Ankara’ya 1 saat 18 dakika ve Beypazarı ilçe merkezine yaklaşık olarak 6 dakikalık bir ulaşım süresi bulunuyor. Ankara şehir merkezi ya da Beypazarı ilçesinden şahsi araçla yola çıktığınızda Beypazarı-Karaşar Yolu istikametini kullanarak kolayca tesise ulaşabilirsiniz. Ayrıca çevrede hizmet veren araçlarla ulaşabileceğiniz gibi özel araçla tesise vardıktan sonra güvenli otopark imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Beypazarı’nda ailelerin güvenle tercih ettiği sakinlik rotası Cangara Kamping tesisinde çadırla konaklama imkânı bulunuyor. Dolayısıyla tesisin özel belirlenmiş gölgelik alanlarında kendi çadırınızı kurabileceğiniz gibi tesisin özenle tasarladığı çadır çeşitlerini de kiralayabilirsiniz. Cangara Kamping’in özel bir bahçe içerisine kurulmuş yürüyüş noktaları, ortak oturma alanları ve gölgelik çadır alanlarında kalırken şehir hayatının yorucu rutinlerini geride bırakabilirsiniz. Tesiste misafirlerin kendini huzurlu ve rahat hissedebilmesi için tuvalet, duş, piknik alanı, çocuk parkı, market, ortak oturma alanı ve daha pek çok hizmet sunuluyor. Bu sayede sevdiklerinizle birlikte konforlu bir piknik etkinliği ve kamp tatilinin keyfini çıkarma şansınız bulunuyor.

Beypazarı’nın eşsiz doğasında hizmet veren Cangara Kamping tesisinde huzur bulabileceğiniz çeşitli etkinliklere vakit ayırabilirsiniz. Arzunuza göre tesis sınırları içerisinde vakit geçirmek adına doğa yürüyüşlerine çıkabilir, bisiklet sürebilir ya da fotoğrafçılık yapabilirsiniz. Kamp sınırlarına yakın bir noktada doğayı keşfetmek için İnözü Vadisi'ne göz atabilirsiniz. Tesisin sınırları dışında vakit geçirmek ve şehir turuna çıkmak istediğinizde ise çevrede gezi aktivitelerine katılabilirsiniz. Ayrıca işletme içerisinde ise ailenizle birlikte lezzetli bir mangal aktivitesinin tadını çıkarabilirsiniz. Cangara Kamping tesisine doğru yola çıkmadan önce hizmet ve konaklama hakkında bilgi edinmek adına iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş