Can Camping

Can Camping
4,60

instagram.com/cankamping/

0 322 671 32 13

Yumurtalık, Küçük Yumurtalık Zeytinbeli Mahallesi 94. sokak No/2 Adana

Özel işletme


Hakkında

Yumurtalık bölgesinde şirin ve nezih bir kamp tatili yapmak için Can Camping tesisini tercih edebilirsiniz. Aileler tarafından sık sık ziyaret edilen Can Camping’in konforlu konaklama imkânları, kapsamlı hizmetleri ve sımsıcak dekoruyla tatil boyunca kendinizi oldukça özel hissedebilirsiniz. Yumurtalık bölgesinin saklı kalmış güzelliği Can Camping, Küçük Yumurtalık’ta Zeytinbeli Mahallesi’nde hizmet veriyor. Dolayısıyla Yumurtalık Köyü Yolu’nda geçen araçlar aracılığıyla tesise kısa bir sürede ulaşım sağlanabiliyor. Kamp tesisine gelirken tercihiniz özel araç olacaksa Mersin’den 1 saat 46 dakika, Adana’dan 1 saat 58 dakika ve Yumurtalık ilçe merkezinden yaklaşık 1 dakikalık sürüş mesafesi içinde Can Camping’e gelebilirsiniz. Ayrıca tesisin misafirlere özel olarak tahsis etmiş olduğu araç otoparkından da güvenle faydalanabilirsiniz.

Can Camping tesisinde misafirlerin tercihlerine hitap etmek üzere iki farklı konaklama alternatifi sunuluyor. Tesiste öncelikle kamp isteklerinizi mümkün kılmak adına kendi çadırınızla konaklayabilirsiniz. Yemyeşil ağaçlar ve çiçekli bir bahçenin ortasında çadırınız içerisinde kuş sesleriyle uyanmanın paha biçilmez olacağını söyleyebiliriz. Tatil işletmesinde özgür bir kampçılığın yanı sıra ailenizle rahat edebileceğiniz bir tercih için ise ahşap odaları kiralayabilirsiniz. Can Camping’in misafirlere özel tasarlamış olduğu ahşap evlerde yatak, nevresim, perde, aydınlatma, mutfak ve türevi pek çok olanak bulunuyor. Ayrıca deniz gören odalarda kalırken çiçeklerle dolu verandada ailenizle unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Ayrıca odaların mutfağında kendi hazırladığınız yemeği yiyebilir ya da hazır alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Can Camping, denize en fazla 100 metrelik kısa bir mesafede bulunuyor. Denize girdiğinizde kumlu yapı ve boyu aşmayacak derecede sığlık sayesinde ailenizle birlikte eşsiz yaz aktiviteleri biriktirebilirsiniz. Öncelikle denizde özgürce yüzebilir, dibe dalarak dalış yapabilir ya da balıkları tutabilirsiniz. Ayrıca bölgenin tertemiz atmosferini kucaklayan eşsiz doğasını keşfetmek adına yürüyüşlere çıkabilirsiniz. Aynı zamanda bu keşfi kendi bisikletinizle de yapabilirsiniz. Can Camping’e doğru yola çıkmadan önce konaklama ve hizmet alternatifleri hakkında bilgi almak için önceden iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş