Çamur Evler Butik Pansiyon ve Kamp Alanı

Çamur Evler Butik Pansiyon ve Kamp Alanı
3,90

--

0 535 762 30 01

Karşıyaka, Teşvikiye/Çınarcık/Yalova

Özel işletme


Hakkında

Yalova’nın Çınarcık ilçesinde yeşilin atmosferine doyacağınız bir kamp tatili için Çamur Evler Butik Pansiyon ve Kamp Alanı’nı tercih edebilirsiniz. Butik bir pansiyon ve kamp alanı olarak hizmet veren tesiste arzuladığınız tatil olanaklarına ulaşma şansı bulabilirsiniz. Üstelik tesisin özel konsepti ve doğayla bütünleşmiş özel konumu sayesinde kendinizi bir rüyanın içinde gibi hissedebilirsiniz. Çamur Evler Butik Pansiyon ve Kamp Alanı tesisi Yalova’nın Çınarcık ilçesi ve Teşvikiye bölgesinde hizmet veriyor. Dolayısıyla tesisin İstanbul’dan yaklaşık 2 saat, Yalova’dan 50 dakika ve Çınarcık ilçe merkezinden yarım saati bulan bir sürüş mesafesi mevcut. Ulaşımda özel aracı tercih ettiğinizde Çınarcık ilçe merkezine gelerek Poyraz Caddesi üzerinden tesise varabilirsiniz. Ayrıca Erikli Şelalesi dolmuşlarını kullanarak da Çamur Evler Butik Pansiyon ve Kamp Alanı tesisine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçla tesise geldikten sonra ödemiş olduğunuz konaklama ücretine dahil bir hizmet olarak otopark imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Çamur Evler Butik Pansiyon ve Kamp Alanı’nda yıl boyunca konfor adına hayalini kurduğunuz konaklama alternatiflerini bulabilirsiniz. Erikli’nin yemyeşil doğasından beslenmiş kamp tesisinde öncelikle özenle kurulmuş Çamur Ev konseptlerinde kalabilirsiniz. Tesisin özel çamur evlerinin yanı sıra glamping ve yerleşik çadır alternatifleri de bulunuyor. Arzunuza göre dilediğiniz konaklama tercihini yaparak tatilin her sabahını dinlendirici kuş sesleri ve doğanın kokusuyla karşılayabilirsiniz. Huzurun adresi Çamur Evler Butik Pansiyon ve Kamp Alanı’nda lezzetli besinlerle hazırlanmış özel bir kahvaltı menüsü sunuluyor. Ayrıca lezzetle taçlandırdığınız bir günü geri kalanında daha önce tatmadığınız birbirinden çeşitli yemeklerle buluşabiliyorsunuz. Çamur Evler Butik Pansiyon ve Kamp Alanı’nda kalırken ortak oturma alanlarında ya da Çamur Evler’in içindeki şömine karşısında dinleneceğiniz kıymetli vakitler de geçirebilirsiniz.

Çamur Evler Butik Pansiyon ve Kamp Alanı’nda dere sesiyle büyüleneceğiniz unutulmaz bir yürüyüş anısı biriktirebilirsiniz. Ayrıca tesis sınırları içerisinde vakit geçirmek istediğinizde bahçe salıncaklarını kullanabilirsiniz. Üstelik hayvan dostu tesiste köpeklerin içerisinde keyifli anılara da sahip olabilirsiniz. Erikli’nin büyülü doğasını keşfetmek için de bir bisiklet turuna çıkabilirsiniz. Çamur Evler Butik Pansiyon ve Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce müsaitlik durumu ve sezon fiyatlandırması hakkında bilgi sahibi olmak için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Nehir kenarı

Glamping

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş