Camprail Station

Camprail Station
4,00

--

--

Adaköy, Marmaris Adaköy Yolu, Marmaris/Muğla


Hakkında

Şehir gürültüsünden uzaklaşırken kafanızı dinleyebileceğiniz bir kamp bölgesi arıyorsanız Camprail Station tam olarak size göre. Kimisi kamp tatilinde deniz-güneş ve kum üçlüsünden vazgeçemezken kimisi için de kampın tasviri sessiz ve huzurlu bir bölgede konaklamaktır. Siz tercihinizi ikinci görüşten yana yapıyorsanız mutlaka Camprail Station’a gelmelisiniz. Yemyeşil bir doğanın ortasında bulunan Camprail Station, özellikle çadır ve karavan kampı için ideal noktalardan biri. Marmaris Adaköy yolu üzerinde bulunan Camprail Station’a aracınızı yol kenarında gölgelik bir alana park ederek ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz çadır ya da karavan kampı yapabileceğiniz Camprail Station bölgesi çevresinde herhangi bir özel işletme ya da tesis bulunmuyor. Bu nedenle günlük yeme-içme ya da tuvalet gibi ihtiyaçlarınızı kendi imkânlarınızla karşılamanız gerekiyor. Bölgeye en yakın tuvalet yaklaşık 200 metrelik bir uzaklıkta. Dolayısıyla kampta yorulmak istemezseniz bu tür ihtiyaçlar için profesyonel kamp tecrübelerine başvurmanız gerekebilir. Çam ağaçlarıyla kaplı bölgede sıcak ve huzurlu bir rüzgâr eserken kendinizi adeta yenilenmiş hissedebiliyorsunuz. Aynı zamanda bölgede çadır kurabileceğiniz olabildiğince düz alanlar bulunuyor. Bu sayede konforlu bir konaklama imkânı bulabiliyorsunuz. Yemyeşil bir ormana göz kırpan Camprail Station kamp alanı aynı zamanda denize sıfır konumda yer alıyor. Bu sayede bir yaz tatiline ilişkin her hayalinizi gerçeğe dönüştürebiliyorsunuz.

Kamp alanında ücretsiz konaklarken çeşitli aktiviteleri keşfetmek isterseniz Camprail Station’u tercih edebilirsiniz. Gözlerden uzak kamp bölgesinin denize sıfır konumu konforlu bir yüzme, dalış ya da balıkçılık imkânı sağlıyor. Üstelik yemyeşil çam ağaçlarıyla çevrili bölgede özgürce trekking yapabiliyorsunuz. Camprail Station’a doğru yola çıkmadan önce çevrede özel işletmelerin bulunmadığını göz önünde bulundurmalı ve mümkünse eksiklerinizi yolda gidermelisiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

18°/14° C

Clouds

Çar (28.Şub)

18°/15° C

Clear

Per (29.Şub)

19°/14° C

Rain

Cum (01.Mar)

16°/13° C

Rain

Cmt (02.Mar)

16°/13° C

Clouds

Paz (03.Mar)

17°/14° C

Clear

Pzt (04.Mar)

15°/12° C

Rain

Sal (05.Mar)

16°/13° C

Clear

Çar (06.Mar)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Köpek kabul edilir

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Ağaçlık alan