Camping Paradies Kamp ve Karavan

Camping Paradies Kamp ve Karavan
3,60

instagram.com/campingparadiesanamur/

0 535 290 45 35

İskele, İskele Alpaslan Türkeş, Anamur/Mersin

Özel işletme


Hakkında

Huzurun adresi Mersin’in Anamur ilçesinde kendinizi hem konforlu hem de huzurlu hissedebileceğiniz eşsiz tatil anıları biriktirebilirsiniz. Okaliptüs ağaçlarının altında eşsiz bir oksijen keyfi sunan tesis, uzun yıllardır kampçıları konforlu bir hizmetle buluşturuyor. Bu sayede tesis, özellikle yılın yaz sezonunda sık sık tercih ediliyor. Camping Paradies Kamp ve Karavan tesisi Mersin-Antalya yolunun kıyısında hizmet veriyor. Bir yüzü masmavi deniz ve diğer yüzü araç yoluna bakan tesisin ulaşımı da bu şekilde kolay bir hale geliyor. Dolayısıyla tesise gelirken tercihinize göre özel araçla yola çıkarak konaklama ücretine dahil olarak otopark imkânlarından faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde ulaşımınızı şehirlerarası ulaşımı sağlayan otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Yemyeşil ağaçlar ve masmavi denizin ortasında huzurlu bir kamp anısı vadeden Camping Paradies Kamp ve Karavan tesisinde konforlu konaklayabileceğiniz alternatifler bulunuyor. Tesiste kalırken tatilinizi arzunuza göre kendi çadır ya da karavanınızla yapabilirsiniz. Çadırınızı kurduğunuz noktada yemyeşil ağaçların büyülü atmosferinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Üstelik çok kısa sürede denize ulaşarak günün büyük bir çoğunluğunu yaz aktiviteleriyle geçirebilirsiniz. Camping Paradies Kamp ve Karavan tesisinde yemek alternatifleriniz için restoran ve bir ortak kullanım mutfak alanı bulunuyor. Tatilden beklentilerinize göre dilerseniz kendi yemeğinizi hazırlayabileceğiniz gibi restoran lezzetlerini de deneyimleyebilirsiniz.

Camping Paradies Kamp ve Karavan tesisinin denize sıfır konumu pek çok aktiviteyi de mümkün kılıyor. Dilerseniz tesisin elverişli rotalarında olta balıkçılığı yapabilirsiniz. Ayrıca yüzme ve dalış gibi aktivitelerin de keyfini çıkarabilirsiniz. Yemyeşil bir doğada dinlendirici atmosferi keşfetmek için de doğa yürüyüşüne çıkabilir ya da ağaçların altında sevdiğiniz bir kitabı okuyabilirsiniz. Ayrıca tesisin merkezi konumu sayesinde Anamur bölgesine bir gezi yapabilir ya da bisiklet sürüşünü deneyebilirsiniz. Camping Paradies Kamp ve Karavan tesisine doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş