Camperist Caravan & Camping

Camperist Caravan & Camping
4,40

camper.ist/

(0212) 428 81 81

İnceğiz, Mengü Sokak No:2, Çatalca/İstanbul

info@camper.ist

Özel işletme


Hakkında

İstanbul’un göbeğinde konforlu ve kapsamlı bir karavan kampı deneyimi için Camperist Caravan & Camping tesisini tercih edebilirsiniz. İstanbul’un Çatalca ilçesinde yer alan tesis, tutkuları kamp ve karavancılık olan dört genç iş adamı tarafından kurulmuş. Aynı zamanda tesiste kamp ve karavancılığı güçlendirirken ziyaretçileri kaliteli bir hizmetle buluşturmak da vizyon olarak belirlenmiş. Dolayısıyla karavan kamp alanının hizmet ve imkânlarından faydalanırken kalite tercihleri sayesinde kendinizi çok özel hissedebilirsiniz. Camperist Caravan & Camping tesisinin güçlü global ağı sayesinde bir karavan park konaklamasının yanı sıra karavan satışı da yapılıyor. Bu sayede karavancılık ve kamp tecrübelerini birleştiren güçlü bir tecrübe birikiminden de bahsetmek mümkün.

Camperist Caravan & Camping tesisi, yaklaşık 15000m2 alan üzerine kurulmuş. Aynı zamanda tesis, İstanbul/Çatalca/İnceğiz mahallesinde kapsamlı hizmetlerini sürdürüyor. Elverişli konumuyla ulaşımı da mümkün kılan tesisin sağında İnceğiz Ormanları ve solunda ise Karasu Deresi bulunuyor. Bu sayede doğa ile iç içe ve nezih bir tesise karavanınızı güvenle park etme şansınız bulunuyor. Camperist Caravan & Camping isimli tesiste karavan konaklamasıyla birlikte konforu yakalamanız için pek çok hizmet düşünülüyor. Tesiste konaklarken konaklama ücretine dahil olarak sıcak su, havuz, tuvalet, duş, elektrik bağlantısı, güvenlik sistemi, bulaşık yıkama alanı, otopark, çamaşır makinesi ve çocuk parkı olanaklarını bulabilirsiniz. Ayrıca çeşitli workshop etkinliklerine de katılabilirsiniz.

Camperist Caravan & Camping tesisinde kalırken çeşitli aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Öncelikle tesiste aylık ve yıllık abonelik yaptığınız sürece hobi bahçesinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde konaklama ücreti dahilinde workshop etkinliklerine katılabilirsiniz. Ayrıca tesisin doğayla iç içe konumu sayesinde trekking, şehir gezisi, bisiklet turu ve kültürel etkinlikler gibi pek çok aktiviteye vakit ayırabilirsiniz. Camperist Caravan & Camping tesisine doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgiye ulaşmak için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Karavan

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Çocuk eğlence programı

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş