Çamlıkaltı Camping Cafe

Çamlıkaltı Camping Cafe
3,40

facebook.com/camlikaltii/

0 532 440 13 67

Turan, Turan Köyü İç Yolu, Erdek/Balıkesir

Özel işletme


Hakkında

Turan denizine sıfır noktada unutamayacağınız kamp anıları biriktirmek için Çamlıkaltı Camping Cafe’yi ziyaret edebilirsiniz. Misafirlere konfor sunmak üzere gelişmiş hizmet olanaklarıyla zenginleştirilmiş tesis, Balıkesir’in Erdek ilçesinde bulunuyor. Tesisin merkezi konumu ve kapsamlı hizmetleri sayesinde kendinizi oldukça huzurlu hissedebilirsiniz. Çamlıkaltı Camping Cafe’de yüzünüzü çevirdiğiniz her nokta yemyeşil bir atmosfere sahip. Böylece şehirde bulamadığınız huzur ve dinginliğe kısa sürede ulaşabiliyorsunuz. Kampçıların gözde rotası olan tesise ulaşım hem özel araç hem de toplu taşımayla sağlanabiliyor. Üstelik tesise geldikten sonra aracınızı park edebileceğiniz elverişli birçoık rota da bulunuyor.

Tertemiz bir doğa oksijeni ve masmavi sularıyla kendine hayran bırakan Çamlıkaltı Camping Cafe’de çadırla konaklama imkânınız bulunuyor. Ayrıca kendi çadırınız bulunmadığı noktalarda tesisin oldukça geniş bir şekilde özel olarak tasarladığı çadır modellerini bir ücret karşılığında kiralayabilirsiniz. Özgür bir konaklama avantajı sunan Çamlıkaltı Camping Cafe’de ortak kullanım alanların hijyenine oldukça dikkat ediliyor. Bu sayede mutfak, bulaşık yıkama alanı, buzdolabı, ortak oturma alanı, tuvalet ve duş gibi ortak alanı güvenle kullanabiliyorsunuz. Çamlıkaltı Camping Cafe’de günlük ihtiyaçları kısa bir sürede karşılayabileceğiniz market avantajı bulunuyor. Üstelik marketin dışarıyla paralel fiyatları sayesinde kamp süresi boyunca mağduriyet yaşamıyorsunuz.

Erdek denizinde bolca vakit geçirebileceğiniz Çamlıkaltı Camping Cafe size birbirinden keyifli aktivite imkânları sunuyor. Dolayısıyla tesiste yüzme, dalış, olta balıkçılığı ve rüzgâr sörfü yapabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve sevdiklerinizle geldiğinizde şehrin kıymetli sokaklarını keşfedeceğiniz bir geziye çıkabilirsiniz. Erdek bölgesinin hareketli sokaklarını keşfettikten sonra sahil şeridi ve yemyeşil bir doğada yürüyüş yapmak size oldukça iyi gelecektir. Çamlıkaltı Camping Cafe tesisine doğru yola çıkmadan önce güncel fiyat politikası ve hizmet detayları için önceden iletişime geçebilirsiniz.

Görsel 1: Srdr Tykn, Görsel 3: Ümit Sekmen, Görsel 4: Şevket Kayıkçı.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Sörf

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş