Çamlıca Şelalesi Kamp Alanı

Çamlıca Şelalesi Kamp Alanı
4,10

--

--

Pazarköy İç Yolu, Çamlıca/Ezine/Çanakkale


Hakkında

Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Çamlıca Şelalesi kamp alanında gözlerden uzak ve huzurlu bir konaklama imkânı bulabilirsiniz. Günübirlik ve doğa yürüyüşleri için tercih edilen bölgede ücretsiz olarak kendi çadırınızla konaklayabilirsiniz. Kamp alanına ulaşmak için şehir merkezinden minibüslere binmeniz gerekir. İndikten sonra kalan yolu 20 dakika boyunca yürüyerek Çamlıca Şelalesi kamp alanına ulaşabilirsiniz. 

Çamlıca Şelalesi ve köy arasında kamp yapan birçok kişi görebilirsiniz. Ancak kamp alanına soğuk hava şartlarını göze alarak gelmeniz gerekir. Profesyonel ve gerçek bir kamp deneyimi yaşamak isterseniz şelale çevresinde konaklayabilirsiniz. Çamlıca Şelalesi kamp alanında yürüyüş parkuru, kontrollü ateş yakılabilir alanlar, piknik alanı ve çadır konaklama yerlerini keşfedebilirsiniz. Ancak bölgede elektrik, wc ve su gibi hizmetler bulunmuyor. Söz konusu ihtiyaçlar dâhil olmak üzere gün içerisinde arzuladığınız tüm hizmetleri en yakın Çamlıca Köyü yakınlarında karşılayabilirsiniz. Köy etrafındaki market ve büfeler ihtiyaçlarınızı da kolayca karşılayacaktır. Kamp alanında yiyecek ve içecek bulamayacağınız için yanınızda dayanıklı besinler getirmenizi tavsiye ederiz.

Oksijeni ve yeşil doğasıyla adeta büyüleyen Çamlıca Şelalesi kamp alanında konaklarken ruh ve bedeninizi dinlendirebileceğiniz birçok aktiviteyi deneme imkânı bulabilirsiniz. Yemyeşil bir doğaya uzanan yürüyüş parkurlarında trekking aktivitesinin keyfini çıkartabilirsiniz. Bunun yanı sıra eşsiz bir manzarada bisiklet sürüşünün keyfini çıkartabilirsiniz. Kamp bölgesinin merkezi konumu sayesinde şehrin doku ve doğasını keşfedeceğiniz bir gezi planlayabilirsiniz. Ücretsiz konaklarken huzur bulacağınız bir konaklama için Çamlıca Şelalesini tercih etmenizi öneririz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Bisiklet
Kültür
Dalış
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Nehir)
Doğada Yürüyüş

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Ağaçlık alan