Çamkoru Tabiat Parkı Kamp Alanı

Çamkoru Tabiat Parkı Kamp Alanı
4,40

--

0 312 207 50 00

Alakoç, Çamlıdere/Ankara

Özel işletme


Hakkında

Ankara’da doğayı keşfedeceğiniz hem konforlu hem keyifli bir deneyim için Çamkoru Tabiat Parkı Kamp Alanı’na gidebilirsiniz. Yemyeşil bir doğa içerisinde kurulmuş tabiat parkında pek çok aktiviteyi deneyimleme şansı bulurken konforlu konaklama imkânlarıyla buluşabilirsiniz. Çamkoru Tabiat Parkı Kamp Alanı’nın Ankara ile arasında 111 km yani 1 buçuk saati bulan bir ulaşım mesafesi mevcut. Ayrıca Çamlıdere ilçe merkezi üzerinden yaklaşık 12 km’lik bir sürüş mesafesi sonunda Çamkoru Tabiat Parkı Kamp Alanı’na ulaşabilirsiniz. Eski Bolu – Ankara devlet kara yolu bölgesinde bulunan parka özel araçla kısa bir sürede gelebilirsiniz. Tesise ulaşımda tercihiniz toplu taşıma olacaksa da Eski Terminal bölgesinden hareket eden Çamlıdere servisleriyle bölgeye varabilirsiniz. Ayrıca Kızılcahamam otobüsleriyle Çamlıdere bölgesine gelebilir ve kalan yol için taksi kiralayabilirsiniz.

Çamkoru Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda misafirlere özel farklı konaklama alternatifleri sunuluyor. Öncelikle yemyeşil ağaçların ortasında eşi benzeri görülmemiş bir oksijeni keşfetmek için kendi çadırınızı kurabilirsiniz. Üstelik her sabahı kuş cıvıltıları ve benzersiz bir atmosferle karşılayabilirsiniz. Tercihiniz ev konforunu aratmayacak bir konaklama tercihinden yana olursa da tesisin üç yataklı bungalov evlerini kiralayabilirsiniz. Son olarak kısa süreli konaklamalar için de parkın misafirhanesinde konaklayabilirsiniz. Kampçılar için pek çok konaklama alternatifi sunan Çamkoru Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda çeşitli hizmetlerle de buluşabilirsiniz. Parkta sıcak su, çeşme, büfe, yürüyüş parkuru, ortak oturma yerleri, manzara seyir noktası ve otopark imkânlarını bulabilirsiniz.

Çamkoru Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda deneyebileceğiniz pek çok aktivite de bulunuyor. 7’den 70’e tüm kampçıların keyifli vakit geçirmesi üzere düzenlenmiş Çamkoru Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda çocuk parkı, yürüyüş parkuru ve manzara seyir noktası gibi alanlar bulabilirsiniz. Ayrıca doğanın birbirinden göz alıcı renklerini keşfetmek üzere bisiklet turuna çıkabilirsiniz. Görmüş olduğunuz doğal güzellikleri kaydetmek üzere fotoğraf makinesi taşımanızı da tavsiye ederiz. Çamkoru Tabiat Parkı Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgiye ulaşmak için iletişim kurabilirsiniz.

Görseller: 1. Gözde Karabulut, 2. Mehmet Öksüz, 3. Oziilem, 4. Ergül Kurt, 5. Berkay Genç, 6. Ali Rıza Kayhan, 7. Ahmet Sahan 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)