Çakır Kamp ve Piknik Alanı

Çakır Kamp ve Piknik Alanı
3,90

instagram.com/cakirpiknikalani/

0 530 075 86 15

Mehmetalan, Mahallesi, Edremit/Balıkesir

Özel işletme


Hakkında

Kazdağları’nda bir aile işletmesinin nezih rotasını keşfetmek için Çakır Kamp ve Piknik Alanı’nda kamp yapabilirsiniz. Huzurlu bir nehrin yanı başında bulunan Çakır Kamp ve Piknik Alanı Balıkesir Edremit’in Mehmetalan bölgesinde hizmet veriyor. Bu sayede şehrin gürültü ve yorucu rutinlerinden uzaklaşarak doğanın kucaklarında unutulmaz bir kamp tatili yapabiliyorsunuz. Huzurlu kamp tesisine ulaşmak için tercihinizi özel araç ve toplu taşımadan yana kullanabilirsiniz. Toplu taşıma aracı kullanacakların ilk etapta Edremit Otogarı’na gelmesi gerekiyor. Tesis ve otogar arasında kalan yaklaşık 20 dakikalık yolu ise bir taksi yardımıyla devam edebilirsiniz. Aynı şekilde Çakır Kamp ve Piknik Alanı’na özel araçla da ulaşım sağlanabiliyor. Bunun için Balıkesir’den yola çıktığınızda 1 saat 17 dakika, İstanbul’dan yaklaşık 4 saat ve Çanakkale şehir merkezinden 1 saat 45 dakika içerisinde tesise varabilirsiniz.

Çakır Kamp ve Piknik Alanı’nda konaklayabileceğiniz özgür bir alternatif mevcut. Tesiste kendi çadırınızı nehrin kenarına kurarak eşsiz bir doğa sesiyle kampınızı yapabilirsiniz. Ayrıca tesise günübirlik gelerek piknik yapabilir ve ailenizle nehir başında keyifli vakitlere imza atabilirsiniz. Çakır Kamp ve Piknik Alanı’nda kalırken bulaşık ve çamaşır yıkayabileceğiniz özel alanları bulabilirsiniz. Ayrıca çadırın yanı başında kendi mangalınızı yakarak lezzetli bir yemek öğünü hazırlayabilirsiniz. Bölgede hava ne kadar sıcak olsa da nehrin yanı başında doğanın serinliğiyle doğrudan kavuşabilirsiniz. Dolayısıyla sımsıcak bir yaz vaktinin ortasında kendinizi iyi hissedeceğiniz serin kamp anıları biriktirebilirsiniz.

Edremit Çakır Kamp ve Piknik Alanı’nda keşfetmeniz gereken pek çok aktivite imkânı mevcut. Bunun için bölgede trekking ya da yoga türevi aktiviteler vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca doğanın eşsiz rotalarını keşfetmek için bir yürüyüşe ya da bisiklet turuna da çıkabilirsiniz. Serinlemek isterseniz de suyun içerisinde dilediğiniz gibi yüzebilirsiniz. Çakır Kamp ve Piknik Alanı’na doğru yola çıkmadan önce konaklama ve hizmet olanaklarına ilişkin bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Nehir)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş