Çakılbük Camping Çökertme

Çakılbük Camping Çökertme
4,90

caklbuk-camping.business.site/

0 531 702 64 44

Bozalan, Geren mevki, Milas/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Ailenizle birlikte sakin ve huzurlu kamp anıları biriktirmek için Çakılbük Camping Çökertme tesisine doğru yola çıkabilirsiniz. Muğla’nın Milas ilçesinde hizmet veren Çakılbük Camping Çökertme tesisinde doğanın eşsiz dokusuyla bütünleşen bir ev konforunu bulduğunuzda unutulmaz pek çok anı biriktirebilirsiniz. Doğanın sakin renkleriyle harmanlanmış tesis, Milas’ın Bozalan ve Geren mevkiinde hizmet veriyor. Bu sayede tesise hem özel araç hem de toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Dolayısıyla tesise varmak için yola çıktığınızda İzmir’den 3 saat, Muğla’dan 1 buçuk saat ve Milas ilçe merkezinden yaklaşık 48 dakikalık sürüş süresi içinde hedefe ulaşabilirsiniz. Milas’tan özel araçla Çakılbük Camping Çökertme tesisine gelmek için yola çıktığınızda Milas-Ören Yolu’nu kullanabilirsiniz. Tesise aracınızla vardıktan sonra konaklama ücreti dahilinde otopark imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Çakılbük Camping Çökertme tesisinde kamp tercihlerinize uygun olarak pek çok konaklama imkânı bulunuyor. Öncelikle tesisin doğayla bütünleşmiş özel rotalarına çadırınızı kurarak sakin bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca Çakılbük Camping Çökertme tesisine karavanınızla gelerek park alanlarına bırakabilirsiniz. Özgür bir kamp tercihiyle birlikte konforlu detaylarla buluşmak için tesisin özel bungalov evlerinde kalabilirsiniz. Kamp tesisinde günlük yemek ihtiyaçlarınızı karşılamak adına ortak kullanım bir mutfak alanı bulunuyor. Burada yer alan kapsamlı araç gereçlerle kendi yemeğinizi kolayca hazırlayabilirsiniz. Üstelik satın almış olduğunuz yemek ürünlerini tesisin buzdolabında güvenle muhafaza edebilirsiniz. Ailenizle sıcak bir kamp tatilinin keyfini çıkarmak için ise tesisin belirlemiş olduğu özel alanlarda mangalınızı yakabilirsiniz.

Milas’ın büyüleyici rotası Çakılbük Camping Çökertme tesisinde bir plaj alanı bulunuyor. Burada yaz güneşinin keyfini çıkarabileceğiniz gibi masmavi bir denizde yüzebilirsiniz. Aynı şekilde maviliklerle birleşen bir doğayı keşfetmek için yürüyüşlere ya da koşuya çıkabilirsiniz. Çakılbük Camping Çökertme tesisinde çocuklar için mini bir park alanı da bulunuyor. Bu sayede hem kendiniz hem de aileniz için konforlu bir kamp anısı biriktirme şansı bulabiliyorsunuz. Çakılbük Camping Çökertme tesisine doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak adına iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş