Burgazada Düşler Sahili Plajı ve Kamp Alanı

Burgazada Düşler Sahili Plajı ve Kamp Alanı
3,50

dusler-sahilinazmi.business.site/

0 536 267 21 00

Burgazadası, Cennet Yolu No:19 D:13, Adalar/İstanbul

Özel işletme


Hakkında

Kamp tatilinde rüya gibi bir tercih yapmak isterseniz rotanızı Burgazada Düşler Sahili Plajı ve Kamp Alanı’na çevirebilirsiniz. İstanbul’un Adalar bölgesinde hizmet veren tesis, Mimi Koy’un hemen yanı başında yer alıyor. Dalga almayan sessiz ve sakin bir denize sahip olan bölgede her yaştan misafirin konforlu bir şekilde konaklayabileceği tercihler bulunuyor. Burgazada Düşler Sahili Plajı ve Kamp Alanı’na, Adalar’da bulunan diğer tesislerde olduğu gibi ulaşım yalnızca deniz yoluyla sağlanıyor. Bunun için İstanbul’da Avrupa ve Anadolu Yakası’nın farklı lokasyonlarından vapura binebilirsiniz. Kısa süreli bir vapur yolculuğunun sonunda Burgazada’ya vardıktan sonra taksiye binerek ya da bisiklet kiralayarak Burgazada Düşler Sahili Plajı ve Kamp Alanı’na gelebilirsiniz.

Cennetten bir köşeyi anımsatan Burgazada Düşler Sahili Plajı ve Kamp Alanı’nda özgür kampçıların arzuladığı konaklama alternatifleri bulunuyor. Özel bir işletme tarafından çalışmaları sürdürülen kamp alanında deniz kenarına şahsi çadırınızı kurabilirsiniz. Ayrıca plajda şezlongların yanına çadırınızı kurarak günün her saati masmavi bir denizin etekleriyle baş başa kalabilirsiniz. Burgazada Düşler Sahili Plajı ve Kamp Alanı’nda çadırınızı kurup özgür konaklama tercihleriyle buluştuktan sonra çeşitli hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Konforlu ve güler yüzlü bir hizmetin öncelendiği tesiste sıcak su, tuvalet, duş ve soyunma kabini gibi olanaklar bulabilirsiniz. Ayrıca belirli bir ücret dahilinde şezlong ve şemsiye kiralayarak yaz tatilinin keyfini çıkarabilirsiniz. Tesiste yemek ihtiyaçlarınızı karşılamak için çevrede bulunan işletmelerden faydalanabilirsiniz.

Burgazada Düşler Sahili Plajı ve Kamp Alanı’nda yaz tatilinizi verimli kılacak pek çok aktivite imkânını bulabilirsiniz. Öncelikle tesiste kalırken masmavi bir denizde yüzme ve dalış yapabilirsiniz. Doğanın maviyle bütünleşen yemyeşil ahengini keşfetmek istediğinizde ise çevrede bisiklet turu ve geziye çıkabilirsiniz. Burgazada Düşler Sahili Plajı ve Kamp Alanı’nın plajı taş ve çakıllardan oluşuyor. Bu nedenle tesise gelirken yanınızda deniz ayakkabısı bulundurmalısınız. Konforlu konaklama ve kapsamlı hizmetlerle buluşacağınız Burgazada Düşler Sahili Plajı ve Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce bilgi almak için iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

16°/16° C

Clear

Pzt (22.Nis)

20°/21° C

Clouds

Sal (23.Nis)

19°/19° C

Clouds

Çar (24.Nis)

17°/16° C

Clear

Per (25.Nis)

17°/16° C

Clear

Cum (26.Nis)

18°/16° C

Clouds

Cmt (27.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bisiklet

Genel

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Tuvalet

Duş