Bungalow Bodrum

Bungalow Bodrum
4,60

--

05323708233

Yalı, Gerenkuyu Caddesi, 3638 Sk No: 120, Bodrum/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Minimalist bir doğada kalite ve konfordan ödün vermeyeceğiniz bir tatil için rotanıza mutlaka Bungalow Bodrum’u eklemelisiniz. Kısa süre önce açılmasına rağmen tatilciler tarafından fazlasıyla rağbet gören tesis, Yalıçiftlik-Bodrum yolu üzerinde yer alıyor. Yerleşim yerlerinden olabildiğince uzakta kurulmuş Bungalow Bodrum’da şehir gürültüsünden uzaklaşırken özlem duyduğunuz sakinliği bulabiliyorsunuz. Bongalow Bodrum’a Muğla istikametinden geliyorsanız Yalıçiftlik kavşağından Yalı yönüne dönüp Mumcular tabelasını takip etmeniz gerekiyor. Yaklaşık 4 km yolun sonunda tesisin tabelasını görebilirsiniz. Bodrum istikametinden geliyorsanız da Eski Bodrum yolundan ilerleyerek tesise ulaşabilirsiniz. İşletmeye toplu taşımayla gelmek için de Bodrum terminalinden Yalıçiftlik ya da Mumcular istikametine giden minibüsleri kullanabilirsiniz.

Beş yıldızlı otel konforunu aratmayan Bungalow Bodrum’da kapsamlı bir hizmet de sunuluyor. Tesisin hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hizmet listesinde wc, elektrik, duş, sıcak su, mutfak, internet bağlantısı, otopark, çamaşırhane, restoran, bar, resepsiyon ve bahçe alanı gibi olanaklar bulunuyor. Dolayısıyla tesiste konakladığınız süre boyunca kaliteli hizmet alabiliyorsunuz. Tesisin bungalov tipleri iki ve tek kişilik olacak biçimde düzenlenmiş. Aynı zamanda her odada lavabo, duş ve klima gibi olanaklar bulunuyor. Böylece Bungalow Bodrum’da hem kalite hem de konforu bir arada bulabiliyorsunuz.

Doğa ile baş başa kalabileceğiniz Bungalow Bodrum’un aktivite olanakları da gelişmiş. Tesiste meraklıları için bisiklet ve scooter kiralama hizmeti sunuluyor. Arzunuza göre gün içinde bisiklet ve scooter kiralayarak bölgenin keyfini çıkartabiliyorsunuz. Aynı zamanda tesisin denize yakın konumu sayesinde tekne turu, yüzme, dalış ve olta balıkçılığını deneyebiliyorsunuz. Doğayı keşfetmek isterseniz de safari turları yapabilirsiniz. Bungalow Bodrum’a doğru yola çıkmadan önce merak ettikleriniz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için iletişim numaraları üzerinden tesisle bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Off Road
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Atv

Bisiklet

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş