Bungalove Camp

Bungalove Camp
4,60

bungalovecamp.com/

0 534 655 77 71

Hıdırlık, Tuzla Cd. No:162, Seferihisar/İzmir

Özel işletme


Hakkında

Ege’nin büyüleyici sahil kasabası Seferihisar’da eşsiz bir tatil için Bungalove Camp tesisini ziyaret edebilirsiniz. Doğanın sessiz ve sakinliğinden ilham alan Bungalove Camp tesisinde, şehrin turin yorgunluklarını geride bırakacağınız dinlendirici bir tatile doğru yola çıkabilirsiniz. Huzurlu ayrıntılarla zenginleştirilmiş Bungalove Camp tesisi Seferihisar’ın Tuzla Caddesi ve Hıdırlık Mahallesi mevkiinde yer alıyor. Merkezi konumu sayesinde tesise ulaşırken hem toplu taşıma hem de özel aracı kolayca kullanabiliyorsunuz. İzmir merkezine yaklaşık 45 km’lik mesafede bulunan tesise gelirken tercihiniz toplu taşımadan yana olacaksa F. Altay Meydanından 975 numaralı Seferihisar otobüslerini kullanarak Sığacık Yol Ayrımı Durağına gelebilirsiniz. Ardından indiğiniz yerde Akarca dolmuşlarını kullanıp İZTUR-SERTUR yol ayrımında inip kalan 150 metrelik yolu yürüdükten sonra Bungalove Camp tesisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca tesise kendi özel aracınızla gelerek otopark imkânından da faydalanabilirsiniz.

Bungalove Camp tesisinde konaklayabileceğiniz özenle tasarlanmış bungalov evler bulunuyor. “Bunga Love Maxi” ve “Bunga Love Midi” adı verilen bungalov evlerde konforlu konaklama imkânıyla buluşabilirsiniz. 21 m² iç alan ve 12 m² terasa sahip Bunga Love Maxi isimli yapıda çift kişilik yatak, çekyat, klima, mutfak malzemeleri, sıcak su, wc ve duş gibi olanaklar bulabilirsiniz. Aynı şekilde Bunga Love Midi evlerinde de 18 m² iç alan ve 6 m² terasta aynı hizmet olanaklarıyla buluşabilirsiniz. Bunga Love Camp tesisinin merkezi konumu sayesinde çevrede market, kafe ve restoran gibi pek çok olanağı aynı anda bulabilirsiniz. Ayrıca bungalov evlerde kendi yemeğinizi hazırlayabileceğiniz gibi online paket servislerden de faydalanabilirsiniz.

Seferihisar’ın büyüleyici doğasında hizmet veren tesiste kalırken deneyebileceğiniz pek çok aktivite olanağı da mevcut.  İsteğinize göre Akarca ve Akkum plajlarında su sporları yapabilir, rüzgâr sörfü ve scuba dalış etkinliklerini deneyebilirsiniz. Aynı şekilde tüm bu aktiviteler için eğitim alabileceğiniz gibi bisiklet sürüşü ve doğa sporlarını da keşfedebilirsiniz. Bungalove Camp tesisinin kapsamlı hizmetleri ve güncel fiyatı hakkında bilgi almak için yola çıkmadan önce işletmeyle iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Sörf
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş