Bozcaada Camping

Bozcaada Camping
4,00

campingbozcaada.com/

+90 542 414 3124

Cumhuriyet Mahallesi Eskikule Mevkii, Bozcaada

campingbozcaada@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Bozcaada’da yemyeşil bir ormanın bütünleştiği özgür bir denize şahit olmak istiyorsanız kampçıların popüler tercihi Bozcaada Camping’e gidebilirsiniz. Özel kamp işletmesi Gökçeada merkezine 8 km, berrak bir denizin uzandığı sakin sahile ise yaklaşık 200 metrelik yürüme mesafesinde bulunur. Geniş bir arazinin üzerine oldukça konforlu biçimde kurulmuş Bozcaada Camping’te konaklarken kendinizi adeta ev konforunda hissedebilirsiniz. Bozcaada Camping’e elverişli bir ulaşım rotası sayesinde toplu taşıma ya da özel araç ile kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanına özel araçla gitmek için Ayazma Plajı tabelasını takip edebilirsiniz. Üstelik özel aracınızla gelecekseniz tesisin konaklama ücretine dâhil olarak sunduğu otopark imkânından faydalanabilirsiniz. Tesise toplu taşıma araçlarıyla gelmek isterseniz de Gökçeada merkezinden kalkan minibüsleri tercih edebilirsiniz.

Bozcaada Camping misafirlerin ev konforunda hissedebilmesi için özenle dekore edilmiştir. Özel kamp işletmesinde kendinizi konforlu hissedeceğiniz bungalov, çadır ve karavan konaklaması yapabilirsiniz. Tesisin bungalov evleri çadır ve karavan alanına mesafeli olarak kurulmuştur. Bu sayede tatilde aradığınız konforu bungalov evlerde konaklarken bulabilirsiniz. İşletmenin konforlu bir konaklama amacıyla sunmuş olduğu hizmetler; sıcak su, duş, wc, oturma alanı, wifi, market, bar, elektrik ve internet bağlantısı olarak sıralanır. Bu sayede kamp alanında ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılarken kendinizi ev konforunda hissedebilirsiniz. Covid-19 tedbirleri kapsamında kamp içerisinde buzdolabı kullanımı ya da çatal-kaşık temini yasaklanmıştır. Aynı zamanda bardak, çatal ve kaşık gibi materyaller kamp tesisinden temin edilemediği için yanınızda getirmenizi öneririz. Bozcaada Camping’te barbekü alanı dışında ateş yakılması yasaktır. Bu sayede ailenizle birlikte güvenli ve konforlu bir kamp tatili geçirebilirsiniz.

Doğanın mucizeleriyle bütünleşen Bozcaada Camping’te konaklarken hem ruh hem de bedeninizi dinlendirecek birçok aktiviteyi deneme fırsatı bulabilirsiniz. Ayazma Plajı’na yaklaşık 300 metrelik uzaklıkta bulunan kamp alanında gönlünüzce yüzebilir ya da sualtı zenginliklerini keşfetme fırsatı bulabileceğiniz bir dalış gerçekleştirebilirsiniz. Ruhunuzu tertemiz oksijenle beslemek isterseniz de yemyeşil bir doğada trekking ya da bisiklet sürüşünün keyfini çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda işletmenin kolay ulaşım alternatifi sizin için bir gezi rotası da oluşturacaktır. Bozcaada Camping’e 2 yaşın altındaki çocuklar kabul edilmez. İşletmenin güncel fiyat politikası ve müsait koşullarını öğrenmek üzere iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Karavan

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş