Bohem Bahçe

Bohem Bahçe
4,60

bohembahce.com/

0 541 407 26 04

Bozalan, Tatlı Su Mevkii, Ovacık Sk. No: 35, Milas/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Adından da anlaşılacağı üzere doğanın nezih bahçesinde huzur verici bir kamp tatili için Bohem Bahçe’ye gidebilirsiniz. Muğla’nın Milas ilçesi Çökertme ve Bozalan köylerinin tam ortasında bulunan tesiste aradığınız samimi ve butik bir tatil ortamına kavuşabilirsiniz. Gökova körfezinin akvaryumu andıracak mavilikteki denizine sıfır konumda bulunan Bohem Bahçe, Tatlı Su mevkiinde hizmet veriyor. Dolayısıyla tesisin İzmir’e 3 saat 4 dakika, Muğla şehir merkezine 1 buçuk saat ve Milas ilçe merkezine yaklaşık 45 dakikalık mesafesi bulunuyor. Özel araçla Milas bölgesinden yola çıktığınızda Milas-Ören yolu üzerinden kısa bir süre içerisinde Bohem Bahçe’ye gelebilirsiniz. Denize sıfır konumda bulunan kamp tesisine vardıktan sonra özel aracınızı güvenle park edebilirsiniz.

Denize nazır Bohem Bahçe tesisinde dalga sesleriyle uyanma şansı bulabileceğiniz bir çadır alanı mevcut. Maksimum 10 çadırın alınabildiği bölgeye kendi çadırınızı kurarak dalga sesleri ve büyüleyici bir deniz görüntüsü eşliğinde kamp yapabilirsiniz. Ayrıca sabah kahvaltısı dahil bir şekilde çadırda konaklamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bohem Bahçe’de kamp yaparken daha konforlu bir konaklama tercihi yapmak istediğinizde Ahşap Çadır konseptini tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde denize karşı her sabah eşsiz bir manzaraya uyanmak için kamp odalarını da kiralayabilirsiniz. Tesisin misafirler için özel olarak hazırladığı odalarda çift kişilik yatak, sandalye, perde ve şömine gibi dekorasyon ürünleri sunuluyor. Üstelik konforlu bir şekilde konakladığınız evlerden dışarı adım attığınızda denize karşı verandada kıymetli vakitler biriktirebiliyorsunuz. Bohem Bahçe’de yemek ihtiyaçlarınız için ise kafe ürünlerini tadabilir ya da etinizi getirip mangal yakabilirsiniz.

Bohem Bahçe’nin plajı taş bir yapıdan oluşuyor. Sakin taşları kucaklayan masmavi bir deniz eşliğinde huzuru keşfedeceğiniz anılar biriktirebilirsiniz. Tesisin özel konumu ve eşsiz doğası sayesinde yüzme, dalış ve olta balıkçılığı aktivitelerine vakit ayırabilirsiniz. Bunun yanı sıra tesiste doğa yürüyüşlerine de çıkabilirsiniz. Bohem Bahçe tesisi 13 yaş ve üzeri çocuklar için uygun hizmet veriyor. Tesisin kapsamlı hizmetleri ve rezervasyon detayları hakkında bilgi almak için iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş