Boğsak Kamping

Boğsak Kamping
3,60

instagram.com/ayazmacampingbogsak/

0 531 223 54 10

İmamuşağı, Silifke/Mersin

Özel işletme


Hakkında

Mersin’in Silifke ilçesinde konfor bulabileceğiniz bir kamp anısı biriktirebilmek için Boğsak Kamping tesisine gidebilirsiniz. Boğsak Koyu’nda bulunan kamp alanı, denize sıfır konumu ve konforlu konaklama imkânları sayesinde her yaştan misafirin gözdesi haline gelmeyi başarıyor. İmamuşağı bölgesinde hizmet veren tesis Silifke-Antalya kara yoluna oldukça yakın bir noktada yer alıyor. Dolayısıyla tesise ulaşım noktasında da konforlu tercihlerle buluşma şansınız bulunuyor. Boğsak Kamping tesisine gelmek için öncelikle Silifke’ye ulaşmanız gerekiyor. Ardından bölgeye gelen küçük minibüslerle kamp alanına adım atabilirsiniz. Ayrıca Boğsak Kamping tesisine özel araçla geldiğinizde araç otoparkını da güvenle kullanabilirsiniz. 

Boğsak Kamping tesisinde şahsi çadırınızı kurabileceğiniz gölgelik alanlar inşa edilmiş. Bu sayede yazın yakıcı güneş ışıklarından korunurken serin bir noktada çadırınızla kalabilirsiniz. Eğribük Koyu’na sıfır noktada bulunan Boğsak Kamping tesisinde konforlu konaklama tercihlerini bulurken gündelik ihtiyaç noktasında çeşitli hizmetlerle karşılaşabilirsiniz. Tesiste, konaklayan misafirlerin günlük ihtiyaçlarını kısa sürede karşılayabilmesi için sıcak su, elektrik bağlantısı, ortak oturma alanı, tuvalet ve duş gibi hizmetler sunuluyor. Günlük yeme-içme ihtiyaçlarınızda ise pratik çözümler bulabileceğiniz bir restoran mevcut. Bu sayede günün yorgunluğunu kamp alanında atarken birbirinden lezzetli yemeklerle gün sonunu getirebilirsiniz.

Bağsak Kamping’in elverişli konumu pek çok yaz aktivitesini de mümkün hale getiriyor. Bunun için öncelikle tesisin Eğribük Koyu’na sıfır konumunu bir avantaj bilerek yüzme ve dalış gibi aktiviteler yapabilirsiniz. Ayrıca bölgenin doğasını keşfetmek için gezi ve bisiklet turlarına da çıkabilirsiniz. Boğsak Kamping’in hem yeşil hem de maviyi birleştiren eşsiz doğası sayesinde birbirinden çeşitli aktivitelerle kampınızı geçirebilirsiniz. Tesise doğru yola çıkmadan önce konaklama, hizmet ve ulaşım hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş