Bodrum Wanderheaven Kamp Alanı

Bodrum Wanderheaven Kamp Alanı
4,80

wanderheaven.com/

+90 252 394 3477

Kilimci Sok.. No:35/12 Gümüşlük, Bodrum, Muğla, Türkiye

wanderheavenbodrum@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Bodrum’un saklı cenneti Gümüşlük’te yer alan Bodrum Wanderheaven Kamp Alanında yıl boyunca unutamayacağınız benzersiz kamp anıları biriktirebilirsiniz. Masmavi Ege denizine yaklaşık 50 km’lik mesafede bulunan Bodrum Wanderheaven’de kendi çadırınızda konaklayabilir ya da tesisin çadırlarını kiralayabilirsiniz. Daha lüks seçenekleri tercih etmek isterseniz de Tiny House ve Bungalow tiplerine göz atabilirsiniz. Mandalina ağaçlarının altına kurulmuş çadır alanlarında gölgenin tadını çıkartırken muhteşem bir kokuyla adeta büyülenebilirsiniz.

Kolay bir ulaşım mevkiinde bulunan Wanderheaven Camping’e hem özel araç hem de toplu taşımayla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bodrum Wanderheaven’de her çadır 16 m2'lik bir özel alan içerisinde kurulur. Bu sayede diğer konaklama yerlerinden makul uzaklıkta kalarak sosyal mesafeyi koruyabilirsiniz. Muhteşem bir doğayla bütünleşmiş tesiste birçok hizmeti de aynı anda bulabileceksiniz. Tesiste wc, duş, sıcak su, elektrik, internet bağlantısı, restoran, mutfak, plaj, ücretsiz otopark, ortak oturma alanı gibi birçok hizmet sunuluyor. Bu sayede tesiste dilediğiniz konfora ulaşabiliyorsunuz. Tatil boyunca her ihtiyacınızın eksiksiz olarak karşılandığı Wanderheaven’de gökkuşağının eğlenceli tüm renklerini görebilirsiniz. Böylece tatilde hem eğlenceli hem de konforlu birçok anıya ev sahipliği yapabileceksiniz.

Bodrum’un gözdesi meşhur kamp alanında eğlenceli birçok aktivite de sizi bekliyor. Gün içerisinde keyifli vakitler geçirmek için langırt ya da dart oynayabilirsiniz. Üstelik ailenizle barbekü keyfinin de tadını çıkartabilirsiniz. Denize çok yakın bir konumda bulunan tesiste yüzme ve dalış gibi becerilerinize de başvurabilirsiniz. Muhteşem bir oksijenin tadını çıkarmak isterseniz de trekking, bisiklet sürüşü ya da gezi yapmanızı tavsiye ederiz. Bodrum Wanderheaven’e doğru yola çıkmadan önce merak ettikleriniz hakkında bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Balık Tutma
Dalış
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş