Bodrum Vosvos Camping

Bodrum Vosvos Camping
4,30

https://www.facebook.com/vosvossanatkoyu/

0535 734 60 81

Gürece, Bodrum/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Türkiye’nin ilk sanat köyü Vosvos Camping’te uzun süre unutamayacağınız eğlenceli anılar biriktirebilirsiniz. Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Vosvos Camping, yemyeşil ağaçlarla zenginleştirilmiş geniş bir alana sahip. Üstelik yemyeşil ağaçları rengarenk masa ve sandalyeler de destekleyerek daha eğlenceli bir hâle getiriyor. Doğanın her rengini keşfedeceğiniz Vosvos Camping’e ulaşım da oldukça kolay. Turgutreis-Gümüşlük yolu üzerine kurulan tesise toplu taşımayla gelmek için Bodrum ilçe otogarından Turgutreis ya da Gümüşlük’e giden minibüsleri kullanabilirsiniz. Minibüsle gelirken Gürüce Köyü’nü geçtikten sonra kısa süre içerisinde tesise ulaşabilirsiniz. Vosvos Camping’e özel araçla gelecekseniz de Gürüce Köyü’nü geçince tesisin tabelasını takip edebilirsiniz. Ardından yolun sağına dönüp 100 metre boyunca toprak yolu takip ederek tesise ulaşabilirsiniz.

Bodrum’un eğlence kaynağı Vosvos Camping, Sulhi Bey ve eşi tarafından hayata geçirilmiş. Tesisin hangi köşesine dönerseniz dönün gökkuşağını andıran renkler ve özgün eserlerle karşılaşabilirsiniz. Dolayısıyla Vosvos Camping’te konaklarken sanatın her türlü enerjisine doyacağınızı söyleyebiliriz. Kendinizi adeta nostaljik bir rüyada hissedeceğiniz Vosvos Camping’te her türlü ihtiyacınız için çözümler sunan hizmetler de bulunuyor. Tesiste konaklarken wc, duş, sıcak su, mutfak, internet bağlantısı, elektrik, yüzme havuzu, restoran, cafe ve bar gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz. Organik ürünlerle zenginleştirilmiş lezzetli yemekleri tesisin restoranında tadabilirsiniz. Her türlü ihtiyacınıza kısa sürede hitap eden Bodrum Vosvos Camping’te çadır ve karavan konaklama imkânı sunuluyor. Sanatın izlerini yansıtan tesiste arzunuza göre çadır kiralayabilir ya da kendi çadırınızla gelebilirsiniz. Aynı zamanda gelirken şahsi karavanınızı da kullanabilirsiniz.

Renklerin dokusuyla adeta yenileneceğiniz kamp alanında birden çok aktivite ve etkinliği deneme fırsatı bulabilirsiniz. Tesisin hijyenik yüzme havuzu yaz sıcağında anında ferahlamanızı sağlar. Yüzmediğiniz vakitlerde de zamanınızı yoga ya da meditasyon gibi aktivitelerle geçirebilirsiniz. Doğanın derinliklerinde kurulan Vosvos Camping’te oksijenin tadını çıkarmak isterseniz de trekking ya da bisiklet sürüşünü deneyebilirsiniz. Bodrum Vosvos Camping’e doğru yola çıkmadan önce detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Havuz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş