Bodrum Masalı Camping

Bodrum Masalı Camping
4,80

bodrummasalicamping.com/

+90 538 2951020

Gümüşlük, 1095. Sk. 2/2, Bodrum/Muğla

bodrummasalicamping@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Bodrum’um meşhur mandalina ağaçları arasında huzur bulacağınız bir kamp tatili için Bodrum Masalı Camping’i ziyaret edebilirsiniz. Geniş bir arazi üzerinde kurulan ve bir aile işletmesi olan tesiste hem çadır hem de pansiyon konaklaması yapabiliyorsunuz. Özgürlüğe ve kampçılığa düşkünseniz tercihinizi çadır kampından yana kullanabilirsiniz. Şahsi çadırınız yoksa da işletmeden bir çadır kiralayabilirsiniz. Aynı zamanda tesise şahsi karavanla da gelebilirsiniz. Şahsi karavanınız yoksa da işletmeye gelerek misafirler için özel tasarlanan karavanları kiralayabilirsiniz. Doğa ile iç içe kalacağınız paha biçilmez bir kamp deneyimi sunan Masalı Camping’e toplu taşıma ve özel araç ile gidebiliyorsunuz. Tesise gelirken toplu taşıma kullanacaksanız Bodrum-Gümüşlük arası sefer yapan minibüsleri tercih edebilirsiniz. Özel araçla gelecekseniz de Bodrum-Turgutreis kara yolu üzerinde ilerlerken Gürece Köyü’nü geçip Dereköy’e saparak Peksimet Köyü istikametinde gidebilirsiniz. Ardından ulaştığınız Adnan Menderes Caddesi üzerinden ilerleyerek tesise varabilirsiniz. İşletmenin misafirler için tahsis ettiği otoparka da aracınızı güvenle park edebilirsiniz.

Muhteşem mandalina kokusuyla mest olacağınız Bodrum Masalı Camping’te her ihtiyacınıza hitap eden kapsamlı hizmetler bulabilirsiniz. Tesisin sunduğu hizmetler wc, duş, sıcak su, internet bağlantısı, elektrik, restoran, çamaşır makinesi, ocak, buzdolabı, otopark, mutfak ve mangal yakılabilir alan olarak sıralanır. Bodrum Masalı Camping’te yeme-içme ihtiyacınızı gidermek için çeşitli seçenekler bulunur. Kendi yemeğinizi yapmak isterseniz ortak kullanım mutfak alanında ocak ve buzdolabını değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda tesisin kahvaltı servisine ek olarak sunmuş olduğu öğün yemeklerini tadabilirsiniz. Farklı bir lezzeti denemek isterseniz de mangal yapabilirsiniz.

Bodrum Masalı Camping’te kendinizi iyi hissedebileceğiniz birçok aktiviteyi deneme fırsatı bulabilirsiniz. Tesisin ortak kullanım alanlarında etkinliklere katılabilir ve çeşitli oyunların keyfini çıkartabilirsiniz. Doğayı keşfedeceğiniz farklı aktiviteleri denemek isterseniz de trekking ya da bisiklet sürüşü yapabilirsiniz. Tesisin fiyat politikasında 0-6 yaş ücretsiz, 6-12 yaş ise %50 indirimli olarak uygulanır. Bu sayede ailenizle birlikte hem bütçe dostu hem de konforlu bir kamp tatili geçirebilirsiniz. Bodrum Masalı Camping’e doğru yola çıkmadan önce merak ettikleriniz hakkında bilgi almak için iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Karavan

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş