Bodrum Kaya Camping

Bodrum Kaya Camping
4,00

m.facebook.com/profile.php?id=188986177866138&__tn__=C-R

05552258971

Güvercinlik Mevki Bodrum Milas Karayolu 20. Km., Bodrum / Muğla

Özel işletme


Hakkında

Denize sıfır muhteşem bir konumda unutulmaz kamp tatiline imza atmak için Bodrum Kaya Camping’i rotaya ekleyebilirsiniz. Bodrum Güvercinlik mevkiinde yer alan Kaya Camping, gün boyunca dalga seslerini duyarken yeşilliğin oksijeniyle kendinizi iyi hissedeceğiniz hem konforlu hem de huzurlu bir kamp tatili vadediyor. Bodrum Milas kara yolu üzerinde hizmet veren Kaya Camping’e arzunuza göre hem toplu taşıma hem de özel araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Tesise geldikten sonra aracınızı ister çadır yanına isterseniz de özel otoparka bırakabilirsiniz.

Düz ve geniş bir arazi üzerine kurulmuş Kaya Camping’e karavanınız ya da şahsi çadırınızla gelebilirsiniz. Özel bir çadırınız yoksa da işletmenin sizin için özel tahsis ettiği konforlu çadırlardan kiralayabilirsiniz. Üstelik otoparkın da konaklama alanlarıyla iç içe bir konumda bulunduğu tesiste araç üstü karavan tatili de yapabilirsiniz. Kaya Camping’in misafirler tarafından tercih edilmesini sağlayan başlıca nedenlerden biri de eksiksiz hizmet politikası. Tesiste konaklarken wc, duş, sıcak su, elektrik, internet bağlantısı, mangal alanı, ücretsiz otopark, buzdolabı, oyun alanı, plaj, çadır ve karavan konaklama yeri gibi birçok hizmete ulaşabilirsiniz. Üstelik Kaya Camping, gelişmiş hizmet politikası ve konforlu konaklama seçeneklerini makul bir ücret karşılığında misafirleriyle buluşturuyor. Bu sayede ailenizle birlikte bütçe dostu bir kamp tatilinin keyfini çıkartabiliyorsunuz.

Bodrum’un minimalist kamp alanı Kaya Camping’te doğayı keşfederken ruhunuzu dinlendirebileceğiniz birçok aktivite imkânı bulunuyor. Denize sıfır tesis plajında gün içerisinde yüzme, dalış ve olta balıkçılığının keyfini çıkartabilirsiniz. Üstelik eşsiz dalga sesleriyle huzur bulurken dinginliğinizi kitap okuma, yoga ya da meditasyon etkinliğiyle bütünleştirebilirsiniz. Doğanın derinlikleri ve şehri keşfetmek isterseniz de bisiklet sürüşü, trekking, gezi gibi aktiviteleri deneyebilirsiniz. Kaya Camping’e doğru yola çıkmadan önce sorularınız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş