Bizim Yer Dila Camping

Bizim Yer Dila Camping
4,30

instagram.com/dilacamping/

0 532 672 89 43

Kapaklı köyü, Yal Sk. no 158, Armutlu/Yalova

Özel işletme


Hakkında

Şehirden uzaklaşarak huzur bulabileceğiniz bir kamp tatiline doğru adım atmak için Bizim Yer Dila Camping tesisine gidebilirsiniz. Yalova’nın Armutlu ilçesinde hizmet veren tesis, Kapaklı Köyü bölgesinde bulunuyor. Bu sayede Bizim Yer Dila Camping’te kalırken yemyeşil bir doğa ve maviliklerin birleştiği eşsiz doğanın renklerine tanıklık edebilirsiniz. Armutlu’nun saklı cenneti olarak tercih edilen Bizim Yer Dila Camping’in İstanbul’a 1 saat 56 dakika ve Bursa’ya 55 dakikalık sürüş mesafesi bulunuyor. Dolayısıyla tesise gelirken Armutlu Gemlik yolu istikametinde ilerleyerek kısa bir süre içerisinde hedefe ulaşabilirsiniz. Kamp alanına özel araç ya da karavanla giriş yaptığınızda ise konaklama ücretine dahil olarak otopark imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Bizim Yer Dila Camping’te doğanın içerisinde konforu keşfedebileceğiniz çeşitli konaklama alternatifleri sunuluyor. İlk olarak tesiste gölgelik alanlara şahsi çadırınızı kurabilirsiniz. Tesisin ağaçlar altında kurmuş olduğu huzurlu bir kamp atmosferi sayesinde her sabahı kuş cıvıltılarıyla karşılayabilirsiniz. Çadıra ek olarak tesiste kendi karavanınızla da kalabilirsiniz. Kamp tesisinde konaklama tercihiniz ne olursa olsun birbirinden konforlu hizmet olanaklarıyla buluşabilirsiniz. Bizim Yer Dila Camping’te misafirler için elektrik bağlantısı, priz, sıcak su, duş, aydınlatma, mangal alanı ve ortak kullanım mutfak gibi hizmetler sunuluyor. Bu sayede kamp süresi boyunca ihtiyaçlarınızı tesis içerisinde karşılayabiliyorsunuz. Derin dondurucu ve buzdolabı gibi olanakların bulunduğu ortak kullanım mutfak alanında kendi yemeğinizi de kolayca hazırlayabilirsiniz. Aynı şekilde ailenizle keyifli bir mangalın tadını da çıkarabilirsiniz.

Bizim Yer Dila Camping’in denize sıfır konumu pek çok aktiviteyi de mümkün kılıyor. Bunun için öncelikle tesisin masmavi denizinde yüzebilir, dalış yapabilir ya da balık tutabilirsiniz. Ayrıca sahilde güneşlenmenin keyfini de çıkarabilirsiniz. Buna ek olarak doğayı keşfetmek istediğiniz noktada çevrede bisiklet sürebilir, fotoğrafçılık yapabilir ya da yürüyüşe çıkabilirsiniz. Bizim Yer Dila Camping’in konaklama alternatifleri ve hizmet detayları hakkında daha fazla bilgi almak için tesise doğru yola çıkmadan önce iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş