Beyşehir Gölü Milli Parkı Kamp Alanı

Beyşehir Gölü Milli Parkı Kamp Alanı
4,30

--

0 312 207 50 00

Karadiken, Beyşehir Derebucak Yenişarbademli Yolu, Beyşehir/Konya

Özel işletme


Hakkında

1993 yılında Milli Park olarak ilan edilen Beyşehir Gölü Milli Parkı Kamp Alanı’nda mavi ve yeşilin buluştuğu eşsiz bir cennetin izlerini keşfedebilirsiniz. Yaklaşık 86,855 hektar büyüklüğe sahip Beyşehir Gölü, ülkemizin en büyük üçüncü gölü unvanını da taşıyor. Dolayısıyla milli parkta kamp yaparken doğanın eşsiz harikalarını keşfetme fırsatı yakalayabiliyorsunuz. Dedegöl Dağları’na kadar uzanan eşsiz bir manzaraya sahip olan Beyşehir Gölü Milli Parkı Kamp Alanı Konya’nın Beyşehir ilçesinde bulunuyor. Konya şehir merkeziyle arasında yaklaşık 102 km yani 1 saat 20 dakikalık sürüş mesafesi bulunan milli parka hem özel araç hem de toplu taşımayla ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşımayla tesise gelmek için Beyşehir ilçe merkezinden göl çevresine doğru giden servis ya da minibüsleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda özel aracınızla Beyşehir şehir merkezinden yola çıkarak Derebucak – Yenişarbademli yolunu kullanıp kısa süre içinde tesise varabilirsiniz.

Beyşehir Gölü Milli Parkı Kamp Alanı’nda misafirlerin doğa içerisinde konaklayabileceği çeşitli alternatifler sunuluyor. Tesiste arzunuza göre kendi çadırınızı kurabilir, karavanınızla kalabilir ya da Kırevi konseptine sahip bungalov evleri kiralayabilirsiniz. Üstelik tercihinize en uygun konaklama türünü belirledikten sonra birbirinden kapsamlı hizmet olanaklarına erişebilirsiniz. Tesiste misafirlerin faydalanabileceği tuvalet, mescit ve çeşme gibi hizmetler bulunuyor. Ayrıca Beyşehir Gölü Milli Parkı Kamp Alanı’nda günlük yeme-içme ya da çay-kahve gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere lokanta, büfe, sosyal tesisler ve piknik alanlarını bulabilirsiniz. Milli parkın kapsamlı konaklama alternatifleri ve hizmet detayları sayesinde doğanın içerisindeyken de kendinizi ev konforunda hissedebilirsiniz.

Beyşehir Gölü Milli Parkı Kamp Alanı’nda kalırken deneyebileceğiniz çeşitli aktivite imkânları da bulunuyor. Bunun için tesiste trekking parkurunda doğa yürüyüşlerine çıkabilirsiniz. Ayrıca bölgede bulunan kuş gözetleme kulesini deneyebilir ya da tarihi yapıların çoğunu keşfedebilirsiniz. Ailenizle birlikte milli parka geldiğinizde ise çocuk parkı, oyun alanı ya da etkinlik faaliyetlerinden faydalanabilirsiniz. Beyşehir Gölü Milli Parkı Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak için bağlantı kurabilirsiniz. 

 

Görsel 1: Niyazi Yağcı, Görsel 2: Niyazi Yağcı, Görsel 3: Hamza Kemer, Görsel 4: Hamza Kemer, Görsel 5: Geçerken Uğradık, Görsel 6: Yusuf Aiseoğlu, Görsel 7: Orhan Akçasar, Görsel 8: Fatih Bilgin, Görsel 9: Geçerken Uğradık, Görsel 10: Hamza Kemer, Görsel 11: Namütenahi Gltkn, Görsel 12: Namütenahi Gltkn


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Off Road
Dalış

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)