Beylik Koyu Kamp Alanı

Beylik Koyu Kamp Alanı
4,50

--

--

Alaybey, Bozcaada/Çanakkale


Hakkında

Batık Gemi Kamp Alanı olarak da bilinen Beylik Koyu’nda berrak bir denizi kucaklayabileceğiniz sessiz ve huzurlu kamp tatilini yapabilirsiniz. Sessiz ve sakinlik temasıyla bütünleşmiş Beylik Koyu kamp alanında gözlerden uzak ve dinlendirici bir kamp tatili geçirebilirsiniz. Bölgede kendiliğinden oluşmuş ince yapılı kumluk alanlar bulunuyor. Yumuşacık kumların kucakladığı berrak bir denize ev sahipliği yapan sahilde arzunuza göre güneşlenebilir ya da sakin bir denizin keyfini çıkartabilirsiniz. Ücretsiz Beylik Koyu kamp alanına ulaşmak için toplu taşıma ya da özel aracınızı tercih edebilirsiniz. Bölgeye gelirken toplu taşıma kullanacaksanız Bozcaada merkezinden Ayazma Plajı istikametine giden minibüsleri tercih edebilirsiniz. Özel araçla geliyorsanız da Ayazma yolu istikametinde ilerlemeniz gerekir. Manastır istikametine varmadan önce sola dönebilir ve koya yakın bir noktaya aracınızı park edebilirsiniz. Kalan yolu yürüyerek kat etmeniz gerekir.

Ücretsiz Beylik Koyu kamp alanı çevresinde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz herhangi bir tesis bulunmuyor. Bu nedenle wc ve duş gibi temel ihtiyaçlarınızı kendi imkânlarınızla gidermek zorunda kalabilirsiniz. Yeme ve içme gibi ihtiyaçlarınız için de yolda gördüğünüz tesislerden alışveriş yapabilirsiniz. Kalabalığın olmadığı, gözlerden uzak ve sakin koyda kontrollü olmak şartıyla kamp ateşi yakabilirsiniz. Geceleri kamp ateşi çevresinde toplanırken yıldızlar ve dalga sesiyle büyüleneceğinizi söyleyebiliriz. Ücretsiz koyun sahil kısmı kumluk olsa da çadır kurabileceğiniz düzlük zeminler bulunuyor. Bu sayede çadırınızı düzlük ve konforlu bir bölgeye kurabilirsiniz.

Beylik Koyu kamp alanında yürüyüş yapabileceğiniz birbirinden güzel patika yollar bulunuyor. Bu yollarda benzersiz bir oksijene kavuşacağınız doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Beylik koyu çevresinde dolaşırken yeşil ve mavinin bütünleştiği benzersiz bir manzaraya şahit olacaksınız. Kampta keşfettiğiniz anları ölümsüzleştirmek için fotoğraf makinenizi kullanabilir ya da çevrede keyifli bir bisiklet sürüşü yapabilirsiniz. Aynı zamanda Beylik Koyu’nun berrak ve sakin denizinde yüzebilir, balıkçılık yapabilir ya da sualtı zenginliklerini keşfedeceğiniz bir dalışı deneyimleyebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

20°/18° C

Clouds

Çar (17.Nis)

17°/17° C

Rain

Per (18.Nis)

16°/14° C

Rain

Cum (19.Nis)

14°/12° C

Rain

Cmt (20.Nis)

16°/17° C

Rain

Paz (21.Nis)

18°/17° C

Rain

Pzt (22.Nis)

19°/17° C

Rain

Sal (23.Nis)

16°/17° C

Clouds

Çar (24.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Plaj

Yakacak odun

Ağaçlık alan